pirulapublic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekHírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

 

 Csak az új matekkönyvem borítója

Go down 
+2
XxXrekterXxX
Tejfa
6 posters
SzerzőÜzenet
Tejfa

Tejfa


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2014. Jul. 17.

Csak az új matekkönyvem borítója Empty
TémanyitásTárgy: Csak az új matekkönyvem borítója   Csak az új matekkönyvem borítója EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 5:52 am

Csak az új matekkönyvem borítója GAuNmu9
Legalább semmi szokatlant nem kapunk.
Vissza az elejére Go down
XxXrekterXxX

XxXrekterXxX


Hozzászólások száma : 146
Csatlakozott : 2015. Feb. 05.

Csak az új matekkönyvem borítója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak az új matekkönyvem borítója   Csak az új matekkönyvem borítója EmptyPént. Feb. 06, 2015 8:39 am

A tankönyvek tele vannak ilyennel, ott úgyse tűnik fel senkinek, ahogy a többi szimbólum sem. Most már akkor se tűnik fel az embereknek, ha a pofájukba van tolva. Amúgy a kiadó könyveiből láttam már érdekes részleteket, van azokban minden.
Vissza az elejére Go down
teGergő ChemtrailsBp

teGergő ChemtrailsBp


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.

Csak az új matekkönyvem borítója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak az új matekkönyvem borítója   Csak az új matekkönyvem borítója EmptyHétf. Feb. 09, 2015 6:50 am

Mondjuk csak mert neked ez az új könyved, maga a borító nem új, már jönéhány (nem tudom mennyi)  éve nyomatták őket ilyenre. Iskolás éveim alatt még tanulni sem vettem elő ezeket, nem hogy elemezni, ami mai szemmel semmenne, és szintén nem akarom ezért elővenni, de azt tudom, hogy igen, teli vannak az "ördög-teremtés-világifolyamatok" tematikával a rajzok. A borítót sem elemzem ki - minthogy nem is vagyok annyira jártas a szimbólumokban -, de annyit azért megjegyeznék, hogy a táltos lovacska feje helyén álló* - nyilvánvalóan mindeki egyből erre asszociált - EGYSZEM egyszersmind egy halformát is formáz. Kereszténységre, és asztrológiára gondolok, de nem értek hozzá annyira, fogalmam sincs mekkora a jelentőssége. Lehet, hogy 0, illúzió, hogy jelent valamit, közben meg nem, de lehet, hogy hatalmas a jelentőssége. Már legalábbis a rejtett üzengetésen belül. Önmagában a rajz nem befolyásolja a világot. mosoly

(*Gy.k.: fejnélküli!)
Vissza az elejére Go down
http://kritikaigondolkodas.blog.hu/
teGergő ChemtrailsBp

teGergő ChemtrailsBp


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.

Csak az új matekkönyvem borítója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak az új matekkönyvem borítója   Csak az új matekkönyvem borítója EmptyHétf. Feb. 09, 2015 6:58 am

Nem ismerem mindent, ezt is csak azért tudom linkelni, mert - számos társával együtt - az interneten kering. De ha kinyitnám a könyvemet, tuti, hogy minden harmadik oldalon ezekkel találnám szembe magam első osztálytól utolsóig, minden fajta tantárgy nemtudommelyikkiadóáltalkiadott tankönyvében. kacsint

http://vignette1.wikia.nocookie.net/iranyitok/images/0/0c/6osmagyarnyelvtankonyv.jpg/revision/latest/scale-to-width/307?cb=20140202164848&path-prefix=hu

Gyengébbek kedvéért (gy.k.) viszont itt is felhívnám a figyelmet arra, hogy nem elég a képet bámulni, és a háromszögbezártszemnél leragadni. Egy lépés, ha észrevesszük, hogy a kép túlsó sarkában egy kígyófarok szúrkál, azaz a kép a háromszögbezártszemmel azonosítja Istent, és duális világfelfogást alkotva, vele ellentétes szereplőként kígyóval azonosítja a Sátánt. Tehát ül a gyerek, tanulja a melléknevet, ránéz a képre, és fel sem fogja, mi jutott be éppen a tudatába, ami nem a saját gondolata: Isten=háromszögbezártszem, Sátán=kígyó, Világ->Duális, ellentétek alkotják (amit nem tartok igaznak, de ezt most itt nem fejtem ki). Második lépés: elolvassuk a szöveget, amit a tanuló kisfiú és kislány is olvas, de nem értelmezi, elvégre csak a melléknevek megtanulása a fontos, nem a szöveg, ami ezt segíti... Naugye... Hiába nem arra figyel tudatosan, azért mégis mi is lett megint elültetve a deák fejébe, megsúgva, háttérzajként betáplálva? Ahá...
Vissza az elejére Go down
http://kritikaigondolkodas.blog.hu/
XxXrekterXxX

XxXrekterXxX


Hozzászólások száma : 146
Csatlakozott : 2015. Feb. 05.

Csak az új matekkönyvem borítója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak az új matekkönyvem borítója   Csak az új matekkönyvem borítója EmptyHétf. Feb. 09, 2015 7:51 am

Rákerestem a képre itt az oldaluk : www.mozaweb.hu/ itt lehet érdekes dolgokat találni. Bár szerintem sok tankönyv tele van agymosással. A szimbólumok csak a jéghegy csúcsa.
Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

Csak az új matekkönyvem borítója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak az új matekkönyvem borítója   Csak az új matekkönyvem borítója EmptyCsüt. Feb. 12, 2015 3:04 am

Ja minden tele van a rohadt illumináti szabadkőművesekkel, nézzétek meg, már délafrikába is beférkőzték magukat
https://i.imgur.com/h9Kyv.png
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
teGergő ChemtrailsBp

teGergő ChemtrailsBp


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.

Csak az új matekkönyvem borítója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak az új matekkönyvem borítója   Csak az új matekkönyvem borítója EmptySzomb. Feb. 14, 2015 11:00 am

Igen, Bálint! Sőt, még a világ összes létező lámpáját is úgy tervezték meg, hogy őket szimbolizálják, mert amikor a lámpák világítanak egy irányba, akkor egy nullszög és egyenesszög közötti szögben létrejövő fényháromszög jön létre, "tetején" a legizzóbb, legfényesebb, a legillumináltabb forrással! Tudom, hogy humorkálsz, és remélem te is tudod, hogy én is, de hogy attól még a téma nem hülyeség, csak ez. mosoly

Szerk: "Szög és szög közötti szögben szög", "létrejövő jön létre". Oké, evvan...
Vissza az elejére Go down
http://kritikaigondolkodas.blog.hu/
Kowalski
Admin
Kowalski


Hozzászólások száma : 317
Csatlakozott : 2012. Nov. 25.

Csak az új matekkönyvem borítója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak az új matekkönyvem borítója   Csak az új matekkönyvem borítója EmptyVas. Feb. 15, 2015 3:40 am

Luca írta:
Itt mindenki elmebeteg, vagy mi??
Szent szar ...
Néha az iróniát is érteni kéne. Nem minden komoly.

Várom az önálló topikot, úgy látom a műveltséged szétfeszíti a fórum kereteit.
Minden elmebeteg várja már a megvilágosodást, a mindentudás papnőjétől.
Tapsolnék is, ha nem lennék hátulgombolósban.
Vissza az elejére Go down
https://pirulapublic.hungarianforum.com
[V]Cash

[V]Cash


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozott : 2014. Feb. 02.
Kor : 32

Csak az új matekkönyvem borítója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak az új matekkönyvem borítója   Csak az új matekkönyvem borítója EmptyVas. Feb. 15, 2015 3:53 am

Kowalski írta:
Luca írta:
Itt mindenki elmebeteg, vagy mi??
Szent szar ...
Néha az iróniát is érteni kéne. Nem minden komoly.

^This!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csak az új matekkönyvem borítója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak az új matekkönyvem borítója   Csak az új matekkönyvem borítója Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csak az új matekkönyvem borítója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vallás vagy Hit?
» Csak egy Isten menthet meg bennünket
» "Szeressük a Guglit, mer' okos" -Á, dehogy, csak valahogy muszáj...
» Keresztény cionizmus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
pirulapublic :: Szimbólumok/Titkos Társaságok/Okkultizmus-
Ugrás: