pirulapublic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekHírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

 

 Illumináti szimbólumok a médiában

Go down 
+25
XxXrekterXxX
hunfonix
barivagyok
Tündér Ilona
petra11
arnoui
Saiyan
Mecs.
Táborszki Bálint
balu
DaVinciDr
hamsa
riana
Fullmetal
cab
Weni
Azure
Berkott841018
Hanael
teGergő ChemtrailsBp
Grinderbar
Stringfellow
Argonka
Mercules
angi9405
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Mercules

Mercules


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozott : 2013. Jan. 30.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Márc. 24, 2013 6:22 pm

Azure írta:
[b]Hogy témába is vágjak, jött valami új videó, ahol valami alakváltót rögzítettek photoshopoltak, a vicces az hogy egy embernek se jutott eszébe, hogy keressen egy olyan felvételt, ahol még úgy is látszódik, hogy égnek a lámpák, mert abból már egyértelműen le lehetne vonni a következtetéseket... Bár az a videó fel se kerülne, ha igaz...

Miért ne kerülhetne fel? Szerinted az illuminátusok letörölnék, nehogy gyanakodjanak rájuk? :D Akkor elég hosszú feladatuk lenne, mivel a youtube tele van ilyen videókkal.

Egyébként a csávó: Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Aipac+rosenberg+berman
Vissza az elejére Go down
https://www.youtube.com/watch?v=mW4Y4OmOiF8
Vendég
Vendég
Anonymous



Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyKedd Ápr. 02, 2013 3:59 am

Én még új vagyok itt, De ez talán érdekel titeket:)

Vodafone és satanic cross

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Foldal11024x576

Vissza az elejére Go down
DaVinciDr

DaVinciDr


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2013. Apr. 07.
Kor : 28

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 6:59 am

Az oldal maga angol, de szerintem elég a képeken végig pörgetni, hogy értse az ember... ha mégis van angol tudás nem árt olvasgatni sem, sok az infó is.

Szóval a link:
Szimbólumok
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 11, 2013 12:45 am

Sziasztok,

van egy blog, amiben össze van gyűjtve néhány szimbólum, különböző filmekből, reklámokból, tv-csatornákból, stb.

Ez az a blog: fotós blog

Elég terjedelmes gyűjtemény, akit ez nem győz meg azt semmi sem.

Aki már ismeri a fotógyűjteményt, annak figyelmébe ajánlom hogy megjelent 3 friss új bejegyzés:

1
2
3

A képgyűjtemény-blogon nincsen semmilyen reklám. A képgyűjtemény-blog nem konkurenciája sem ennek a fórumnak, sem a piros pirulának, inkább csak segíti / kiegészíti azt. Sőt, a PirosPirulán kint van a fotógyűjtemény blog linkje is, egy oldalon vagyunk :-) A fotógyűjtemény-blog lényege, hogy ne kelljen egymillió fotót keresgélni ha valakit meg akarunk győzni (bár ez kb. esélytelen), hanem legyen egy link ahol ott van egy rakás. Például PlayStation játékborítókból több száz olyan van fent azon a blogon, aminek mindegyikén egy egyszemű ember / vagy szörny van.

Jöhetnek kommentek :-)
Vissza az elejére Go down
DaVinciDr

DaVinciDr


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2013. Apr. 07.
Kor : 28

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 11, 2013 1:51 am

bernat írta:


Ez az a blog: fotós blog

Szia bernat!

Az illuminati szimbólumok a médiában bejegyzésben már egyszer feltüntették ezt a linket... kacsint
Vissza az elejére Go down
teGergő ChemtrailsBp

teGergő ChemtrailsBp


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 11, 2013 9:04 am

DaVinciDr írta:
bernat írta:
Ez az a blog: fotós blog
Szia bernat!

Az illuminati szimbólumok a médiában bejegyzésben már egyszer feltüntették ezt a linket... kacsint
De legalább ez a pár friss bejegyzés még nem volt linkelve belőle. Én is néha ránézek erre a blogra, a legújabbat (mait) még nem láttam. mosoly
Vissza az elejére Go down
http://kritikaigondolkodas.blog.hu/
Vendég
Vendég
Anonymous



Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyKedd Ápr. 16, 2013 7:04 pm

Tegnap este egy furcsaságot vettem észre, nem teljesen a médiához tartozik, hanem az NSA-hoz.
Idézet :
A Nemzetbiztonsági Hivatal (vagy Nemzetbiztonsági Ügynökség) az USA Védelmi Minisztériumának alárendelt, rádióelektronikai felderítéssel (SIGINT) és kriptográfiával foglalkozó titkosszolgálata. 1952. november 4. hozta létre Harry S. Truman elnök. Ez a szervezet a felelős a külföldi kommunikáció lehallgatásáért, beleértve a kriptográfiai elemzést. Továbbá felelős az Egyesült Államok kormányának kommunikáció és információtechnológiai védelméért, beleértve a kriptográfiát is.

Szóval a lényeg: Ha megfordítod az illuminati szót, így : itanimulli, és hozzáteszel egy domain nevet (.com), akkor szépen átirányít erre a honlapra :NSA

itanimulli.com
Vissza az elejére Go down
balu

balu


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Feb. 06.
Tartózkodási hely : Fölvidék

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptySzer. Ápr. 17, 2013 10:32 pm

Na ezen azért dobtam egy hátast:
https://www.youtube.com/watch?v=yzC4hFK5P3g
Ez annyira szar és annyira tömény, hogy már az jutott eszembe, hogy nem mintegy "paródia"-e... de utána olvastma és nem. Komolyan gondolták.
Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 18, 2013 1:08 am

Bandi írta:
Tegnap este egy furcsaságot vettem észre, nem teljesen a médiához tartozik, hanem az NSA-hoz.
Idézet :
A Nemzetbiztonsági Hivatal (vagy Nemzetbiztonsági Ügynökség) az USA Védelmi Minisztériumának alárendelt, rádióelektronikai felderítéssel (SIGINT) és kriptográfiával foglalkozó titkosszolgálata. 1952. november 4. hozta létre Harry S. Truman elnök. Ez a szervezet a felelős a külföldi kommunikáció lehallgatásáért, beleértve a kriptográfiai elemzést. Továbbá felelős az Egyesült Államok kormányának kommunikáció és információtechnológiai védelméért, beleértve a kriptográfiát is.

Szóval a lényeg: Ha megfordítod az illuminati szót, így : itanimulli, és hozzáteszel egy domain nevet (.com), akkor szépen átirányít erre a honlapra :NSA

itanimulli.com

Ha veszel egy szolgáltatótól egy domain nevet, beállíthatod hogy ha azt meglátogatják, átirányítson egy másik honlapra. Azaz ha megveszed azt a nevet hogy asdf.hu beállíthatod hogy átirányítson a qwer.hu-ra.
Csak azt nem értem, hogy miért nem jársz utána, és miért hagyod magad megvezetni ilyen triviális ökörségekkel?
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyPént. Ápr. 19, 2013 11:08 am

Érdekesség 0:25-nél...
Bár én ettől függetlenül szeretem a zenéit....

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyPént. Ápr. 19, 2013 8:48 pm

Sziasztok!

Ugyan a fórumra nem szoktam írni, de lelkes olvasó vagyok. A blogra amikor rátaláltam, megnéztem Az Üzenet -et, Ébresztőfilmet, és a Bill és Ted -et, valamint Jesse Ventura filmjeit, és még megannyi videót. Mindig is érdekelt, hogy mi az ami a színjáték mögött van. Amióta a blogot és a fórumot olvasom, egyre több mindent értek (persze közel sem mindent), de a jelekre, utalásokra már könnyedén felfigyelek.

1-2 hete jelent meg egy régi kedvenc zenekarom új lemeze, és van rajta egy dal, amiből hirtelen pár sor igen erősen megütött:

(01:26 -tól)
https://www.youtube.com/watch?v=lSK1zge9HC0

"A művilágot építik a tébolyt álmodók,
De kártyavárként összedől,
Ha megérted a szót!

"Létezésed erőt ad,
Erre nincsenek szavak,
A gonoszság nagy kőszobrát a földre taszítom,
De egyedül nem bírom!"

Az első 3 sort magyarázni nem kell szerintem, a "gonoszság nagy kőszobra" pedig szerintem az pedig az a bizonyos kőtábla, ami Amerikában, nem tudom melyik államban található, amit valami "ismeretlen" helyezett el, és több nyelven "kőbe van vésve" néhány pont, köztük az 500 milliós lélekszám is.

Van egy másik dal is, ami eléggé sokat mondó szintén, ebből nem is emelnék ki külön semmit, az egész dal egy az egyben értelmezendő:

https://www.youtube.com/watch?v=68xZvCIGbA8

Vélemények?

Vissza az elejére Go down
Argonka

Argonka


Hozzászólások száma : 69
Csatlakozott : 2013. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Győr

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 3:43 am

Igazad van Ossi mosoly a minőségi zenék már rég a mátrixot és a bajtársait mutatják be.
A Depresszió nagy kedvencem (link) mert direktebben csinálja mint a többi.
Az Alvin és a mókusok is jó de nagyon sok van.
Az ilyeneket nem nyomják TV-ben, rádióban de mindenki tudja és szereti hogy ott vannak.

Nem is értem hogy nem tűnik fől senkinek (mármint aki alszik) hogy ezeket az ütős bandákat miért nem hallja sehol csak a neten miközben a tücc-tücc meg Pidbull és barátai meg mindenhol ott vannak
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 7:55 am

Vissza az elejére Go down
Mecs.

Mecs.


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozott : 2013. Jan. 24.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 25, 2013 7:33 am

Már a jó öreg Sherlock Holmest is felhasználják, milyen véletlen, én elég nagy Sherlock Holmes rajongó voltam és bárkinek említettem a híre nyomozó nevét EZ a film jutott eszükbe, vajon miért...
http://kepfeltoltes.hu/view/130425/sh11_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130425/Sherlock_Holmes_G_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/130425/sherlock7a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130425/sherlock161-e1265676292996_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És gyerekkorom egyik meséje, amit annak ellenére kedveltem, hogy semmi értelme nem volt. (még mindig megvannak a kártyáim, amik szintén tele vannak szimbólumokkal)
Yu Gi Oh
http://kepfeltoltes.hu/view/130425/8880_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130425/yugi4c_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130425/yugioh-necklace-all_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Apropó Sherlock Holmes, ezt érdemes megnézni
1:40-ig és utána tekerjetek 49 perchez.
https://www.youtube.com/watch?v=RtERaaFpW-I
Vajon mit tudhatott Sir Arthur Conan Doyle Holmes-a?
Vissza az elejére Go down
Saiyan

Saiyan


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozott : 2013. Apr. 01.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 25, 2013 2:32 pm

Loreal "mert megérdemled"

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Loreal-2008-blonde-scarlett-johansson-ads

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcS4LFsmK3ORi3JUgv4EM0ct9bRCJPGngjksVRkqC50955eQ0vYw



Éjjel nappal judapest (falfestés)
Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 896
Vissza az elejére Go down
balu

balu


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2013. Feb. 06.
Tartózkodási hely : Fölvidék

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 25, 2013 6:44 pm

Egy percre még visszatérve ehhez a Kerli-hez.

Érdemes megnézni több klipjét is - én nem érzem magam igazán avatottnak, hogy kielemezzem, de (a mindegyikben jelenlevő dekadencián felül) rendesen tele vannak rámolva szimbolikával. Nem nagyon van értelme mind belinkelni, keressetek rá a jútyúbon.

Viszont ahogy így néztem ezt a tyúkot, eszembe jutott, hogy mintha egyre gyorsabban "öregednének ki" a monarch-programozott üdvöskéik. Madonna elég sokáig húzta (ill. még húzza-huzogatja), de Britney már elég gyorsan kidőlt, meg mostanában Lady Gaga körül is elég csönd van. És akkor most legújabban jön "Kerli". Nekem eléggé egy kaptafáról valók ezek a csajszik, viszont egy valami közös bennük: amíg még benne vannak a mainstreamben, szinte lehetetlen róluk olyan fotót beszerezni, amin nincsenek kifestve. Nem tudod, hogy milyen a valós arcuk. Na persze, ha a Britney-robot már akadozik és néha ki-kihagy, akkor le lehet írni és olyankor már jönnek a fotók, hogy tkp. egy dagadt táskás szemű alkoholista.

Megjegyzem nekem Paris Hilton is eléggé beleillik ebbe a "típusba", csak olyan hihetetlennek tűnik, hogy egy "insider" leánykáját is programoznák. De persze, miért ne...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyPént. Ápr. 26, 2013 9:02 pm

Azealia Banks legújabb klipje, van ebben minden :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Ápr. 28, 2013 12:18 am

Az Ossian zenéje tényleg figyelemre méltó. Elég sok erőt tud adni az embernek, ha a szívével hallgatja a számait.
Egy régebbi számuk, 1993-as is remekül jellemzi a helyzetünket:

Manapság már sajnos egyre jobban igaz lesz...

Vissza az elejére Go down
arnoui

arnoui


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozott : 2013. Jan. 31.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyPént. Május 10, 2013 1:54 am

0:28, nézzétek a falfestést!
Vissza az elejére Go down
Stringfellow

Stringfellow


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozott : 2013. Feb. 03.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyPént. Május 10, 2013 3:54 am

És pont azt mondja: "Ez itt a pokol, uraim!"
Vissza az elejére Go down
petra11

petra11


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozott : 2013. Jan. 24.
Kor : 32

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyHétf. Jún. 24, 2013 11:52 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 1:36 am

Én egy betiltott Pindúr Pandúrok részt szeretnék megosztani veletek, amely konkrétan az új világ eljöveteléről szól. Nagyon érdekes... Viszont nekem az jön le, hogy a végén megdöntik a hatalmat. Várom a kommenteket.

Vissza az elejére Go down
cab

cab


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozott : 2013. Mar. 03.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptySzer. Júl. 17, 2013 9:35 pm

Vissza az elejére Go down
Tündér Ilona

Tündér Ilona


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozott : 2013. Jan. 24.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptySzer. Aug. 07, 2013 12:34 pm

EZ ÉRDEKES...most kerül a piramis tetejére az aranypénz? vagy a világdiktátor?
https://www.kh.hu/publish/kh/hu/lakossag/akciok/K_H_okos_szamlacsomagok.html?gclid=CMeWvfW97LgCFc2_3godBjIA6Q

puszi mindenkinek...
Tündér.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptySzer. Aug. 21, 2013 5:31 am

"Érdekes" videoklip.Mondjuk a "hölgynek" nem ez az első ilyen jellegű videója.
Ahogy elnézem,igény az van rá sajnos....
https://youtu.be/pco91kroVgQ
Vissza az elejére Go down
Weni

Weni


Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2013. Jan. 22.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptySzer. Aug. 21, 2013 6:24 am

KEdves Bay3r
Számomra a pindur panduros kisfilm igazából ugyan azt az embergyalázó üzenetet hordozza magában mint nagyon sok más gondolat mely az embert élősködő buta parazitának álítja be.
Ebben a filmben is azt láthatjuk, hogy a jók föláldozzák erejük csakhogy szép legyen a világ.
Később viszont emberi természetük győz és vissza kívánják azt az életet amit korábban éltek mindenféle bajal. Tehát az emberen nem érdemes segíteni mert alap természete a káosz meg a rombolás. Krisna Murti is ezt hangsulyozza a Zeitgeisztben.

Mégegy érdekes momentum van a filmben. Az áhított szebb életformát általában mindíg diktatórikusan és monotonikusan álítják be a szerző. Érzelem mentes a szép világ és csak a hideg észnek adnak helyet az alkotók.
Ezzel a szemlélettel is sokszor lehetett találkozni a multban.
Fogalmam sincs, hogy a műalkotók és a művészek miért állítják be úgy az emberiséget mint egy természeténél fogva rossz élőlényt.
Lásd Madách Imre: Az Ember tragédiája.
Dettó ugyan az a téma mint a belinkelt kispanduros videódban. (persze ez egyéni vélemény)
Az ember akar valami jót alkotni aztán folyton elszúrja.

Én személy szerint nem az emberben találtam rá a hibára hanem a gazdaságban és az információ hiányában. Szerintem a pénzgazdaságunk és az informálatlanságunk az ami nagyon sok rossz emberi tulajdonságot kiválóan felszínre hozott az emberekböl.
Vissza az elejére Go down
petra11

petra11


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozott : 2013. Jan. 24.
Kor : 32

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyHétf. Nov. 25, 2013 6:58 am

Vissza az elejére Go down
Weni

Weni


Hozzászólások száma : 197
Csatlakozott : 2013. Jan. 22.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyKedd Nov. 26, 2013 8:52 am

Hu amindenit.
Ezt a cikket nem volt lelki erőm elolvasni. Ahogy elnézem inkább a Blik ujságba való ez a cikk.
Vissza az elejére Go down
barivagyok

barivagyok


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozott : 2014. Jan. 26.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyHétf. Jan. 27, 2014 6:29 am

A húszezerforint hátulján, pedig a hexagram!
Vissza az elejére Go down
hunfonix

hunfonix


Hozzászólások száma : 31
Csatlakozott : 2013. Jan. 30.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:48 pm

A sex -es videot levették a netről valakinek nincsen meg, esetleg ha valami hasonló anyag van angolul az is jó
Vissza az elejére Go down
cab

cab


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozott : 2013. Mar. 03.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 9:01 pm

Milyen sex-est?
Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyPént. Feb. 13, 2015 4:22 am

Hogy lehet összemosni a zsidókat a kommunizmussal?
Meg azért az egy cseppet irónikus hogy rasszistaként az emberek elképesztő sötétségéről beszélsz...
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
XxXrekterXxX

XxXrekterXxX


Hozzászólások száma : 146
Csatlakozott : 2015. Feb. 05.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyPént. Feb. 13, 2015 5:43 am

Kommunista-zsidó-keresztények? Ezt, hogy sikerült összehozni ? Amúgy tényleg hanyagolni kéne a szimbólum témát, és utána nézni konkrétumoknak.
Vissza az elejére Go down
cab

cab


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozott : 2013. Mar. 03.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2015 5:47 am

"Hogy lehet összemosni a zsidókat a kommunizmussal?"

Marx, Engels
Trockij
Szverdlov
Kaganovics
Rosa Luxemburg...
Böhm Vilmos
Szamuely Tibor
Péter Gábor
Farkas Vladimir
Rákosi
Gerő Ernő
Kun Béla..... Bar Kohba...
Vissza az elejére Go down
XxXrekterXxX

XxXrekterXxX


Hozzászólások száma : 146
Csatlakozott : 2015. Feb. 05.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2015 8:35 am

Én se szeretem a zsidókat, de a német nácik se voltak jobbak. Őket is a háttérhatalom támogatta, akár a kommunizmust. Mindkettő téveszme volt.
Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2015 10:38 am

cab írta:
"Hogy lehet összemosni a zsidókat a kommunizmussal?"

Marx, Engels
Trockij
Szverdlov
Kaganovics
Rosa Luxemburg...
Böhm Vilmos
Szamuely Tibor
Péter Gábor
Farkas Vladimir
Rákosi
Gerő Ernő
Kun Béla..... Bar Kohba...

És olyan zsidó származású emberekből mekkora listát tudnál létrehozni, akik a szabadpiacot támogatják? :D Költői kérdés, nyilván sokkal nagyobbat.

Luca, te egy szellemi fogyatékos ember vagy, ha nem veszed észre azokat a hatalmas ellentmondásokat amiket begépelsz egy kommentbe. Egyrészt, ugyebár abban egyetértünk, hogy a modern tudomány és technológia nagy nevei között sok-sok zsidó szerepel? Ezek az emberek vajon paraziták, akik nélkül a technológia sehol sem lenne? 

Te komolyan azt hiszed hogy általánosíthatsz egy egész fajra ilyen gusztustalan jelzőket, és aztán őszintén kijelentheted, hogy nem vagy rasszista? Mennyire idiótának kell lenni ehhez, istenem, hogy ne vedd észre magadat, mekkora gusztustalan erkölcsi fertőbe kell lesüllyedni ahhoz hogy az ember képes legyen leírni egy olyan mondatot, a szartól és hányástól bűzlő gusztustalan kommentjében hogy "AZ EREDETI NÁCIZMUS SEM RASSZISTA"? 
Mi a fasz?


Egyébként meg felnőtt emberek vagytok itt irracionális tündérmesékben hisztek, árnyékoktól rettegtek, háttérhatalomtól meg minden apámfasza marhaságtól. Őrültek, betegek vagytok, hogy ezzel töltitek az időtöket, bizonyítékokat kreáltok és lesöpritek az asztalról a tudományos véleményt. Fertőző, gyűlölködő emberek vagytok akik nem tudnak anélkül élni hogy ne gyűlöljék azokat, akik elértek valamit. Hatalmas teóriákat állítotok fel, hogy gyűlölhessétek a gazdagokat vagy a zsidókat, mert csak erre vagytok képesek, gyűlöletre és félelemre. Azt hiszitek hogy megváltjátok a világot azzal hogy kibaszott háromszögeket keresgettek meg logókat elemeztek, közben pedig nem csináltok mást mint reklámot generáltok a cégeknek. Ti vagytok a média tökéletes áldozatai, akik elhiszik, hogy amit látnak több, mint egy próbálkozás arra, hogy eladjanak egy terméket, és vadásszátok a logókat meg a hirdetéseket, amíg a marketingesek sírva röhögnek rajtatok. 

És a szánalmas gyűlölködésben és paranoiában nektek már annyira tökmindegy, hogy ki van mellettetek, hogy nem akadtok ki azon, hogy valaki a nácizmust próbálja igazolni, miközben kommunistázik, és egy oldalon keresztül tolja a rasszista propagandát. Ennyire őrültek vagytok, ennyire nem látjátok a valóságot, és éltek illúziókban, ennyire nincs semmi erkölcsi mérce a fejetekben.

Igaz, kedves "Én se szeretem a zsidókat, de a német nácik se voltak jobbak."?
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2015 10:45 am

Valóságtagadó, beteg emberek, akik mindenkiben látják a hibát, csak magukban nem. Az egész világra kivetítitek a saját elmebajotokat. Itt nyugodtan lehet bármiféle őrültségben hinni, az egyetlen kritériuma a tagságnak hogy ne legyél épeszű. Egyébként megfér itt egymás mellett rasszista neonáci, minden tudományos tényt tagadó bigott vallásos, orvostanhallgató, űrlények eljövetelét hirdető félőrült, egyszóval nektek kurvára mindegy hogy ki miben hisz, mert ti basztok az igazságra. Összeköt titeket az, hogy egy dolgot utáltok, azokat, akik a világ minden problémáját okozzák.

Miközben a valóságban, a ti fajtátok éljenzett Hitlernek, vagy a ti fajtátok miatt gyilkol ma gyerekeket a kanyaró.
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 4:48 am

Te tényleg ide tartozol, kedves Luca :DDD rasszista beteg ember tele bibliai idézetekkel hogy alátámassza az őrültségét. 

egyébként nem vagyok zsidó de jó próbálkozás volt mosoly
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 4:53 am

Luca, te őszintén nem veszed észre magadat? Szerinted minden rendben van azzal ha az ember náci és sátánista? És hogy racionalizálni próbálja a rasszizmusát azzal hogy mindenzsidóparazita? Szerinted te egészséges ember vagy?
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
XxXrekterXxX

XxXrekterXxX


Hozzászólások száma : 146
Csatlakozott : 2015. Feb. 05.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 5:14 am

Nem tudom mit keres itt egy sátánista náci. Ez a két eszme külön-külön is veszélyes. Az ilyen beteges dolgokat mellőzni kéne.
Vissza az elejére Go down
XxXrekterXxX

XxXrekterXxX


Hozzászólások száma : 146
Csatlakozott : 2015. Feb. 05.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 6:11 am

Mostantól csak tisza árják kommenteljenek.
Vissza az elejére Go down
XxXrekterXxX

XxXrekterXxX


Hozzászólások száma : 146
Csatlakozott : 2015. Feb. 05.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 6:33 am

Én úgy vettem észre, hogy volt burkolt (amúgy alaptalan) zsidózás a kommentben. Értelmes beszélgedésre is képes lennék, de nem erőltetem. Nekem egyszerűen nem szimpatikus a sátánista nácizmust. Inkább felejtsük is el az egész beszélgetést.
Vissza az elejére Go down
[V]Cash

[V]Cash


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozott : 2014. Feb. 02.
Kor : 32

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 7:06 am

Hát... Luca vagy nagyon fainul parodizálja a nagymagyarokat, vagy egy kicsit el van tévedve. mosoly

Van egy pár zsidó ismerősöm, de nem tűntek földönkívülieknek. Meg világuralomra se akartak törni.
Vissza az elejére Go down
XxXrekterXxX

XxXrekterXxX


Hozzászólások száma : 146
Csatlakozott : 2015. Feb. 05.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 7:18 am

A "nagymagyarok" teljesen más stílusban írnak. Amúgy a legtöbbel nincs is baj, addig amíg nem kezdenek atlantiszos-aranykoros-szíriuszos meg mindenféle ezotévés marhaságokat írni.
Vissza az elejére Go down
[V]Cash

[V]Cash


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozott : 2014. Feb. 02.
Kor : 32

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 7:23 am

XxXrekterXxX írta:
atlantiszos-aranykoros-szíriuszos meg mindenféle ezotévés marhaság
Pont így értettem a nagymagyarok kifejezést. kacsint

/* Megjegyzem, hogy offoljuk a témát eléggé, nem mintha engem zavarna, csak nehogy elnáspángoljanak érte.*/
Vissza az elejére Go down
Luca

avatar


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozott : 2015. Feb. 12.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 7:27 am

AKKOR A GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT MÉGEGYSZER:

Akik kötözködnek, ostobák, rágalmaznak, bohóckodnak vagy gúnyolódnak,
keressenek másik játszópajtit.

Azt hittem, egyszerű, könnyen érthető és teljesíthető kérés az, amikor azt kértem,
hogy aki nem tud érdemben hozzá tenni semmit mindahhoz a sok íráshoz, amiket
belinkeltem, vagy amiket kommenteltem, aki mindezekre csak néhány szavas fröcsögéssel,
buta piszkálódással tud reagálni, az inkább hallgasson.

Persze más a helyzet, ha ezt a fórumot zsidók hozták létre, zsidók moderálják és
csak zsidóknak tetsző hozzászólásokat tűrnek meg itt a fórumban, mert akkor inkább
kilépek máris.

Én értelmes, intelligens, érdeklődő, kíváncsi nem-zsidó magyarokkal beszélgetnék, ismerkednék,
mivel az írásaink értelem szerűen  nem a zsidóknak a szólnak, hanem a nem-zsidó magyaroknak.

Nincs ebből harag, komolyan, nyugodtan megmondhatjátok, ha így van, minek
rabolnánk egymás idejét.
A gyakorikérdések-re is azért nem írunk már, mert az is totál zsidó oldal, a zsidók teljesen
ellehetetlenítik a normális kommunikációt ahol csak lehetséges, úgy hogy, nem lepődök meg
semmin ...
Vissza az elejére Go down
[V]Cash

[V]Cash


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozott : 2014. Feb. 02.
Kor : 32

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 7:33 am

Luca, akkor a viszont látásra. mosoly

/* Ezt úgy értettem, hogy leléphetsz... mivel sajnos a feltételek amiket szabtál nem tudnak teljesülni. Ugyanis mi mind zsidók vagyunk, és ha nem vetted volna észre ezt az oldalt csak azért hoztuk létre, hogy a védtelen embereket akik információ után kutatnak, félrevezethessük! */
Vissza az elejére Go down
XxXrekterXxX

XxXrekterXxX


Hozzászólások száma : 146
Csatlakozott : 2015. Feb. 05.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 7:46 am

Luca, nem akartalak megszólítani, de van egy építő jellegű javaslatom. Hozz létre saját topikot. Mindenki jobban járna.
Vissza az elejére Go down
Saiyan

Saiyan


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozott : 2013. Apr. 01.

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 7:48 am

Hihetetlen, hogy mind beszopjátok Luca játékát
Vissza az elejére Go down
[V]Cash

[V]Cash


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozott : 2014. Feb. 02.
Kor : 32

Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 EmptyVas. Feb. 15, 2015 7:51 am

Saiyan írta:
Hihetetlen, hogy mind beszopjátok Luca játékát

Nem tudhatod teljesen biztosan, hogy troll. Ha mégis akkor meg jelentsd az adminoknak (bizonyítékkal), hogy törölhessék.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Illumináti szimbólumok a médiában   Illumináti szimbólumok a médiában - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Illumináti szimbólumok a médiában
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Okkult szimbólumok Svájcban
» Agymosás kicsiknek és nagyoknak
» karácsonyi szimbólumok
» Szabadkőműves szimbolumok az élelmiszeriparban
» Szimbólumok az utcákon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
pirulapublic :: Szimbólumok/Titkos Társaságok/Okkultizmus-
Ugrás: