pirulapublic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekHírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

 

 Filmajánló!

Go down 
+15
lehetoseg
Stringfellow
Kowalski
Argonka
Lock
cab
hunfonix
bukovinai
9323sz.elitelt
Freya
Utopia
Világpanoráma
jasser_arafat
Azure
Granada
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Stringfellow

Stringfellow


Hozzászólások száma : 80
Csatlakozott : 2013. Feb. 03.

Filmajánló! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló!   Filmajánló! - Page 2 EmptySzer. Szept. 18, 2013 7:58 am

A szemfényvesztőket nézzétek meg, van benne hórusz szeme varázsló iskola vagy a mi a búbánat meg piramis meg egyszemű stb. Semmi köze a történethez, sztem csak azért van benne, hogy szoktassák a népet ezekhez a szimbólumokhoz.
Vissza az elejére Go down
Hanael

avatar


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2013. Feb. 11.

Filmajánló! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló!   Filmajánló! - Page 2 EmptyHétf. Okt. 07, 2013 6:55 am

Sziasztok egy érdekes filmet szeretnék ajánlani nektek.

Atlas Shrugged

Ezidáig 2 rész készült el.
Egy rövid leírást idézek róla:

"Ayn Rand 1957-ben kiadott Atlas Shrugged című epikus hosszúságú, 1200 oldalas műve (mely magyarul először csak 2009-ben jelent meg, Veszett világ címmel) az amerikai irodalom egyik legjelentősebb alkotásának számít (egy 1991-es közvélemény-kutatás szerint a Biblia után a második legbefolyásosabb mű az országban). Ennek tudatában kész csoda, hogy eddig még senki nem próbálkozott meg mozgóképes adaptációval. John Aglialoro író-producer már régóta vágyott egy Atlas Shrugged filmre, és 17 éve megvette a jogokat a megfilmesítéshez, nem kevesebb mint 1 millió amerikai dollárért. A tervek szerint mozifilm készült volna belőle, és olyan színészeket emlegettek a projekt kapcsán, mint Brad Pitt, Angelina Jolie, Charlize Theron, Julia Roberts, Anne Hathaway, valamint Russell Crowe. Végül a munkálatok kudarcba fulladtak, azonban Aglialoro nem adta fel, és végül azt találta ki,hogy a történetet négy részre szedik, és saját pénzén négy alacsonyabb költségvetésű filmet forgat. A kegyetlen nagyvállalati ambícióról, üzletekről, korrupcióról szóló nagyszabású gazdasági-politikai krimi-thrillert a Tuti gimi (One Tree Hill) című tévésorozatból ismert Paul Johansson rendezte, és ő alakítja a rejtélyes John Galt-ot is. "
Vissza az elejére Go down
Enigma

Enigma


Hozzászólások száma : 30
Csatlakozott : 2013. Oct. 03.

Filmajánló! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló!   Filmajánló! - Page 2 EmptySzer. Okt. 23, 2013 8:50 pm

Sziasztok !
Hosszas keresgélés után gondoltam ide írom be mert filmekkel kapcsolatos a mondandóm.
Tegnap este megnéztem a Die Hard 4-ik részét amiben egy amerikai csúcs hacker hazavágja az egész országot hogy pénzt csiholjon magának.....érdekes és sajnos szerintem elég reális lehet ( bár nem vagyok egy informatikus) azokon túl amik azért a " mese habbal " kategóriába esnek a filmben. Mindenesetre elgondolkodtató film.
Ezt csak azért írtam ha már filmes ez a topic. Ami viszont ledöbbentett az a reklámszünetben "ajánló" ként beadott AVATAR beharangozója volt a reteklubbon : "Egy Új Világban..egy másik testben..mindent másképp látsz majd !"

De ha már filmajánló akkor az Elpusztíthatatlanok, a Pusztító (ott már kézbe is van ültetve a csipp), a  2001 Űrodüsszeia , 2010 a Kapcsolat éve és a Lakott Sziget 1-2 mindenképpen ajánlott ! Utóbbiakat magam is naponta terjesztem.
A Pusztítóban van pár érdekesség (Pl: "Lenina Huxley" = A.Huxley -Szép Új világ-ának "hősnője" Lenina.) Egyébként erről a regényről tud valaki megfilmesítést vagy ennyire még nem volt senki bátor ??
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Filmajánló! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmajánló!   Filmajánló! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Filmajánló!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
pirulapublic :: Média/Tudatmanipuláció/Kontroll-
Ugrás: