pirulapublic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekHírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

 

 Az Annunaki

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Az Annunaki Empty
TémanyitásTárgy: Az Annunaki   Az Annunaki EmptyVas. Feb. 17, 2013 4:39 am

Sziasztok!Az Annunaki történelemről szeretnék érdeklődni, hogy ti hogyan ismeritek, és hogy mi a véleményetek róla.Olvasgattam róla már pár blogon, de a nagyrészük egymás ellen szól...Azért is ide nyitottam a topicot, nem pedig az UFO-khoz, mert szerintem ez a történelemmel jobban foglalkozik, mint magával a lénnyel, és részben - ha igaz - akkor az emberi történelmet is érnti.
Íme pár oldal, amit már átolvastam:
1. Link
2. Link
3. Link

Ha lehetne egy extra kérésem, akkor jó sok bizonyítékot hozzatok fel, például, az egyikben azt írták, hogy I.E. 2024-ben egy atomháború volt, de magyarul semmit sem találok, angolt meg még annyira nem vágom.Egy szó mint száz:Jó hosszú történeteknek, és kifejtéseknek örülnék a legjobban.


A hozzászólást Shichiyo Kauro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 17, 2013 4:40 am-kor. (Reason for editing : Shichiyo Kauro)
Vissza az elejére Go down
Grinderbar

Grinderbar


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozott : 2013. Jan. 29.

Az Annunaki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Annunaki   Az Annunaki EmptyVas. Feb. 17, 2013 6:19 am

Ha van sok időd és energiád akkor olvasd el ezt a könvyet:

Biblia ami a kulisszák mögött van.

http://www.magyarvagyok.com/konyvtar/A-Biblia-ami-a-kulisszak-mogott-van-12949/

Ez 2 részes de fennt van a neten pdf-ben. Röviden megpróbálja a szerző a saját elképzeléseit, összefügéseit elmondani a Bibliával kapcsoaltban. Kezdve az ember teremtésétől. És kitér rá hogy az embereket egy idegen civilizáció hozta létre. És hogy terveik voltak az akkori emberiséggel az idegeneknek. Rengeteg utalás van benne és elgondolkodtató.
Konkrétan az Annunaki-ról nem esik szó benne de ez is egy nézőpont a múltról.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Az Annunaki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Annunaki   Az Annunaki EmptyVas. Feb. 17, 2013 7:45 am

Én most Zecharia Sitchin két könyvét töltöttem le, A 12. bolygót valamint, Az istenek városait.Elvileg mindkettő az Annunakiról szól.Köszi, hogy megosztottad azt a könyvet is, remélem még a héten bele tudok kezdeni az elolvasásába. mosoly
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az Annunaki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Annunaki   Az Annunaki Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az Annunaki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
pirulapublic :: Történelem/Kutatás/Nyelveredet-
Ugrás: