pirulapublic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekHírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

 

 HAARP?

Go down 
+5
Avar
Enigma
LallR
Utopia
9323sz.elitelt
9 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: HAARP?   HAARP? EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 12:29 pm

sziasztok!

azért írok ezen a késői órán, mert erős gyanú támadt bennem. vagy őrült vagyok, vagy valami RAJTAM KÍVÜL 'nem stimmel'.
a következő dolgot tapasztaltam: egész nap viszonylag jól éreztem magam - a körülményekhez képest (meló). este, miután hazaértem a munkahelyemről, még jobban éreztem magam, egész derűs, könnyed hangulatom volt. épp nyugodtan feküdtem az ágyban, elalvás előtt még olvasni kezdtem (Csányi Vilmos, etológus, Van ott valaki? c. könyvét, ami egyébként nagyon érdekes, ajánlom mindenkinek). egyszer csak, a semmiből jött egy érzés, hogy miért is és mennyire utálom magam! és ezen addig-addig filozofáltam, míg sírni kezdtem, és azt kívántam bár meghalnék inkább, bár meg se születtem volna.
na most, szerintem ez nem normális. és akkor eszembe jutott, hogy valahol olvastam/hallottam a HAARP-nak állítólagos tudatmódosító képességével kapcsolatban (mm hogy állítólag be tudják folyásolni vele a hangulatunkat, depressziót, agressziót, stb. okoznak vele) valami olyasmit, hogy az benne a legrosszabb, hogy az emberek nem osztják meg az érzéseiket egymással, nem mondják el embertársaiknak a saját érzelmeikkel kapcsolatos tapasztalataikat - s így nem tudják meg, hogy igazából nem velük van baj, mások is éreznek ilyet. nna, ennek szeretnék én véget vetni. legalábbis, ami engem illet. meg szeretném osztani ilyen és hasonló "élményeimet", és jó lenne, ha csatlakoznátok!
még hozzáfűzném: nem hiszem, hogy ezt pont csakis a HAARP-pal okozhatták, csak arról jutott eszembe, hogy ez az egész kívülről jöhetett.
oh, és ha valaki szerint csak simán begolyóztam, azt is megírhatja :-)
köszi
Vissza az elejére Go down
9323sz.elitelt

9323sz.elitelt


Hozzászólások száma : 301
Csatlakozott : 2013. Feb. 17.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 3:46 pm

Agnes!
Amennyiben megérzed, hogy "haarpognak", úgy védekezni is tudsz ellene mentálisan.
Később majd bővebben válaszolok
Vissza az elejére Go down
Utopia

Utopia


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozott : 2013. Feb. 18.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyKedd Júl. 16, 2013 10:02 pm

Sziasztok!
Agnes az írásod nem tűnt addig olyan furcsának, míg meg nem néztem a dátumot! Aznap este velem is történtek hasonló dolgok, bár nem pontosan ugyanaz mint veled...12-e pénteki nap volt, és aznap este KÜLÖNÖSEN bunkó, mogorva és ellenséges voltam, csak úgy a semmiért. Alapvetően az ilyen típusú érzéseimet és gondolataimat visszatartom, átgondolom, nem zúdítom a környezetemre. De aznap este 5 különböző emberre is rázúdítottam a hülyeséget, amit másnapra megbántam, mintha részegen tettem volna! És ezek után persze jött a szar vagyok érzés, mint nálad, de az előzmények miatt ezen nincs mit csodálkozni esetemben....Nem szeretném én sem másra, vagy valami rajtam kívülállóra fogni, de....persze mint mindenkinek, nekem is szoktak panaszos gondolataim támadni más emberekkel kapcsolatban, de mint mondtam ezek tálalásával általában várok, és úgy adom elő, hogy ne bántsam meg vele feltétlen az illetőt. De aznap este nem tudtam visszafogni magam, és még számomra is idegenül viselkedtem. Nagyon szégyelltem magamat, mindenkitől bocsánatot kértem, mert nem szoktam így viselkedni! Lehet csak rossz napom volt (bár semmi nem történt aznap, senki nem bántott meg), de meglehetősen furcsa volt.... Mással is történt 12-én pénteken valami hasonló, vagy csak a véletlen műve?

(gonosz megnyilvánulást legyetek szívesek hanyagolni, próbáljuk a jelenséget vizsgálni)
Vissza az elejére Go down
LallR

LallR


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozott : 2013. Jan. 31.
Kor : 43
Tartózkodási hely : Szolnok

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 6:37 am

hát én is elég szarul éreztem magam, de csak a szokásos "rossz a világ" effektus.. mivel ez az érzés egyre jobban kezdett rajtam is eluralkodni ezért vettem 4 sört, és máris jobb lett a kedvem mosoly - lehet a sör az ellenszer a HAARPra?
Vissza az elejére Go down
http://aszepujvilag.blogspot.hu
Enigma

Enigma


Hozzászólások száma : 30
Csatlakozott : 2013. Oct. 03.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyHétf. Okt. 07, 2013 7:13 pm

Kedves Agnes86 és többiek !
Jó lesz figyelni mert igenis dolgozik a nevezett rendszer ! Az egyetlen védelem ellene a tudatosodás. De ahogy '9323sz.elitelt ' is utalt rá vannak mentális módszerek is bár még nem vagyok ebben nagyon képzett.
Az említett téma igazán döbbenetesen a Lakott sziget c filmben is ki van fejtve.
Mellékelek egy képet (ha sikerül) hogy így néz ki a rendszer bekapcsolva.
Érdekes megfigyelni hogy a felhőréteg  redőzéseinek egy távoli 'gyújtópontja' van.
Csatolmányok
HAARP? AttachmentHipe.JPG
győr felett az ég
You don't have permission to download attachments.
(47 Kb) Downloaded 9 times
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyHétf. Okt. 07, 2013 9:38 pm

Egy jó összefoglaló a haarp és annak a humánokra kifejtett hatásairől: fejfájás, extrém hangulatváltozások, neuromuszkuláris görcsök (izmok beidegződésénél), nyugtalan alvás, rossz álmok..., hogy csak a létezést legkevésbé megnehezítő hatásait említsem. Vannak, akik imádják a haarpot és azzal töltődnek energiával. Megérne egy külön topikot, de mivel már a fórum jelentős része nem olvasható a gépemről, ezekről már nem fogok beszámolni.
Vissza az elejére Go down
Avar

Avar


Hozzászólások száma : 244
Csatlakozott : 2013. Mar. 08.
Tartózkodási hely : Coruscant

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyHétf. Okt. 07, 2013 11:28 pm

Szia Czelenke!
Mi az, hogy nem olvasható a gépedről a fórum?
HA nem itt akkor emailben is jó a válasz.
Vissza az elejére Go down
Enigma

Enigma


Hozzászólások száma : 30
Csatlakozott : 2013. Oct. 03.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyKedd Okt. 08, 2013 12:24 am

Ezt most én se értem.....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyKedd Okt. 08, 2013 1:28 am

Szia Avar!

Az van, hogy amikor a holozónára kattintok, akkor csak a nagy semmi jön be a berendezett háttér szobácskával. Nem mintha őrülten kíváncsi lennék az új bejegyzésekre, de azért megnézném, hátha lehet belőle tanulni.Enigma írt oda utoljára ha jól látom.

A holozónát továbbra sem tudom olvasni, de mindegy. HAARP akcióban ügyben azonban igenis feltűnő, hogy még a tescós patikákban is hiánycikk az altató, nyugtató, fejfájás csillapítók - mert viszik, mint a cukrot - a patikusok meg nem győzik utánrendelni. 

Ne irass fel Magadnak ilyesmiket, ne menj el sem háziorvoshoz, sem pszichiáterhez, de még pszichológushoz sem ha depressziósnak vagy ingerlékenynek érzed Magad. El fog múlni.

Amit kipróbálhatsz: GABA, azaz a gamma amino vajsav (ez egy növekedési faktort / hormont serkentő neurotranszmitter (idegingerület átvivő) aminosav, amely a neurofeedback rendszerben (hormonális visszacsatolás a hipofízis - hipothalamus - mellékpajzsmirigy tengelyben) vesz részt és a melatonin termelődésében és annak tobozmirigybéli funkcióját is stimulálja. A túlzott idegtüzelést viszont gátolja (pl. aggresszió) 
Sportolók és testépítők szedik általában a többi cucchoz kiegészítőnek, de nem kell tőle megijedni, mert csak akkor épít izmot ha bodybuildingeznek + irdatlan mennyiségű fehérjesavóval tömik magukat (amely mellesleg kinyírja a májukat később). Tehát a GABA, mint olyan, ilyen S.O.S helyzetekben megér egy próbát, az agy flumazenil receptoraihoz is kötődik, amely számos gyógyszergyári altató támadáspontja egyébként, csak a GABA-nak nincs "gyógyszeres" mellékhatása, mert szervezetazonos vegyületként lép működésbe, amennyiben optimális adagolással társul. (3-5 g / dl nemalkoholos folyadék)
Érdemes vmi sportot is végezni a nap folyamán, ahogy időtök engedi (kis kocogás, kerékpár, vagy kinek mire van lehetősége és kedve). Ő a legolcsóbb:
http://www.bodybuildingbolt.hu/termek.php?id=545&nr=4
Tény, hogy Dallas-ban van bejegyezve a gyártó és van benne némi színezőanyag, de ha jól alkalmazod, valóban hatékony az alvászavarokra és az ingerlékenységre. A mélyalvást segíti, az alvásidőt rövidíti, ennek ellenére frissen, energikusan ébredsz.


A hozzászólást CzelenkE összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 09, 2013 1:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Arch

Arch


Hozzászólások száma : 69
Csatlakozott : 2013. Sep. 10.
Kor : 39

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyVas. Jún. 29, 2014 12:27 pm

Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyVas. Jún. 29, 2014 12:32 pm

Ezeknek a nagy részét tudományos célokra használják. És?
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
Arch

Arch


Hozzászólások száma : 69
Csatlakozott : 2013. Sep. 10.
Kor : 39

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyVas. Jún. 29, 2014 12:54 pm

Magát a H.A.A.R.P. is tudományos célokra használják! És?  mosoly
Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyVas. Jún. 29, 2014 1:02 pm

Azt már nem is mertem megkérdezni, hogy miért probléma egy létesítmény ami az ionoszférát tanulmányozza, és a tanulmányai és eredményei teljesen publikusak... ha olvasol olyan embereket, akik konyítanak valamit a fizikához, és nem csak az összeesküvésekhez, mind azt állítják hogy lehetetlen az, amit a haarpról állítanak. Nem vagyok fizikus, de kereshetek releváns anyagot.
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
szatmaron

szatmaron


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2014. Aug. 28.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyPént. Aug. 29, 2014 11:14 am

Sziasztok! Én csak most kapcsolódnék be a beszélgetésbe, azzal az érvel, hogy fizikai szempontból igenis  hat az emberekre a magasfrekvenciás ionoszférikus kisérleteik.
Vegyük a mindennapi lényeges hiánypótló tevékenységet:
A ZENEHALGATÁS  ez ugye elég alacson frekvencián történik? Igen. És mégis más állapotba lehet kerülni tőle? Igen. Ne aggodj az hogy a zenét rátenném egy magasfrekvenciás hullámra akkor ugyan azt érem el. (csak itt kisseb az inger felvétel). A természetes zenehallgatásnál több ingerINputot  tudunk fogadni fülünkkel, testünkel, lelkünkel, és a szellemünkel. Nos ezek a magasfrekvenciák legjobban lelkünkel  az elménkkel  fogjuk fel.
(a szkeptikus társadalomnak ajánlom  egy extrém kisérletet: mássz fel egy aktív mobil adótorony adója elé, és légy ott egy percet. ) kacsint
Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptySzomb. Aug. 30, 2014 2:30 am

Már nem azért, de ha az adótorony adója elé kell másznod... a haarp pedig a világ másik oldalán van... nemmmmmgyanusezegykicsit?
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
szatmaron

szatmaron


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2014. Aug. 28.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptySzomb. Aug. 30, 2014 3:22 am

Bálint olvass utána a mobiltelefon adotornyok működéséről.
Én ezen a területen dolgozom. (a tudatlanságodat elnézem)

http://sugarzas.info/besugarzas.html

a HAARP  sokkal nagyobb teljesítményben  utazik mint az egyszerű adótronyok.
Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptySzomb. Aug. 30, 2014 4:04 am

Értemén, hogy azt mondod, hogya haarp sokkaldurvább, de és akkor mi van. Lehet, hogy te "ezen" a területen dolgozol, viszont nem vagy sem orvos, se nem olvastál utána annak, hogy nincs bizonyítva az, hogy ezeknek az elektromágneses sugárzásoknak bármi negatív hatása lenne, csak az ellenkezője.
Pár tanulmány:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21915123
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21795665
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21982030
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21792884
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21199600
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20877338
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
szatmaron

szatmaron


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2014. Aug. 28.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptySzomb. Aug. 30, 2014 10:28 am

Bálint, komolyan te hiszel az összeesküvés elméletben? Az új világrend eljövetelében?
ha a válaszod igen...
Szerinted ezek a befolyásos  csoport nem tud kellő kontrollt biztositani az orvostudomány fölött hogy negatív eredmények  ne kerüljenek publikálásra?

mellesleg az orvostudomány-gyógyszeripar az egyik legjobb bizniszük
Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyVas. Aug. 31, 2014 2:27 am

Oké, ha be tudod bizonyítani, hogy az összes fentebb linkelt tanulmányt irányították és befolyásolták, akkor beveszem. 

Én a bizonyítékokban hiszek, nem az alaptalan teóriákban. Ha állítasz valamit, a bizonyítás terhe a te válladat nyomja, amíg nem bizonyítod azt, hogy minden egyes akadémiailag elismert tanulmány hazudik, addig nem fogadhatom el az érveidet.
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
szatmaron

szatmaron


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2014. Aug. 28.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyVas. Aug. 31, 2014 7:40 am

Cáfolatképpen:

Neurológiai hatás
König (1974) és Wever (1974) bizonyította, az extrém alacsony frekvenciás elektromágneses sugárzás (ELF-VLF-elektroszmog) már nagyon kis intenzitás mellett is befolyásolja az agyműködést.
Kicsit később Blackman (1990) arra a következtetésre jutott, hogy kétségbevonhatatlan, az elektromágneses sugárzás, (RF-P-NP-elektroszmog) megváltoztatja sejtek kalcium ion homeosztázisát, már 0.08 ľW/cm2 elektromágneses teljesítménysűrűség esetén is - Schwartz  (1990). Ezt ő is lemérte.

Nem írok le minden fajta hatás, de a következő az igen figyelemre méltó:
Az immunrendszer meggyengülése  

A kutatók összefüggést találtak az immunrendszer meggyengülése és az összes elektromágneses tartományban létrejött (ELF-VLF-EMF-RF-P-NP-elektroszmog) sugárzás hatásaira  bekövetkező kálcium ion szivárgás, Walleczek (1992) és a csökkent melatonin termelés között. Reiter és Robinson (1995). Cossarizza  (1993) rámutatott, hogy extrém alacsony frekvenciás elektromágneses mezők (ELF-elektroszmog) emelték a spontán és PHA és TPA- által indukált  interleukin-1 és IL-6 termelést a perifériás vérkeringés területein.

A mikrohullámú sugárzás hatásának kitett patkányok esetében jelentős csökkenést találtak a természetes ölő sejtek aktivitásában (NK sejtek), Nakamura  (1997). Quan  (1992) kimutatta, a mikrohullámú sütőben melegített anyatej sokkal kevésbé véd az "E "coli baktériumokkal szemben, mint a hagyományos módon melegített tejek. 

Dmoch és Moszczynski (1998) úgy találták, a mikrohullámú sugárzás hatásának kitett munkások szervezetében csökkent az ölő sejtek száma és egyúttal kisebb T-helper/T-suspessor arány volt tapasztalható. Moszczynski et al. (1999) emelkedett IgG és IgA  szinteket és csökkent lymphocita és T8 sejt számot jelentett digitális RF-P-NP-elektroszmog jelekkel dolgozó munkások esetében. 

Lehet hogy a felénél  többet sem értesz abból amit leírtam, de sebaj ez olyan mint a gravitáció
ha nem hiszed hogy létezik attól  még van.

Ezek a kedves kutatók kikisérletezték, nevük van. A linkeken laborok eredményei vannak.
Amit "összegyüjtöttek" mégis honnad? Atyaég! Az egy internetes oldal. Fel lehet törni  át lehet írni mindent. Nem egy szentirás.
Ha cáfolni akarod magaddal cáfold, én meg a kisérletben hiszek, a bizonyitékokat meg lehet hamisitani.

Végére újabb ötlettel állok elő:

azt mondod akkor hogy nincs semmi káros mellékhatása a mobil adótornyoknak?
miért nem mész fel hozzá? megtapasztalni? félsz?
Én már jó pár adótoronyon voltam. Egy kicsit lehet érezni RF-P-NP-elektroszmog hatásait, rövidtávon hidd el (itt arra gondolok, hogy max 10-20 perces) sugárzás alatt nem lesz komolyabb problémád.
De 10 év után már látszik a hatása.
Üdv:

Szatmaron
Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyVas. Aug. 31, 2014 8:55 am

Egyrészt, hagy kérdezzem meg, tudsz-e angolul? Hogy hivatkozhatok-e a válaszomban angol tanulmányokra, vagy le kell-e őket fordítanom?

Másrészt pedig, ha a tudományos tanulmányokat, amiket linkelek nem fogadod el, bár a tudományos módszer alapján íródtak, bár felülvizsgálták akadémikusok, bár az US National Library of Medicine National Institutes of Health oldalán van, akkor nem is fogok azzal szopni, hogy válaszoljak, mert akkor annak semmi értelme, hogy te negyven éves kísérletekre hivatkozol, én meg friss tanulmányokra, és elveted a tényeket azért mert az interneten vannak. Ha újságcikkeket mondok, akkor az úgy ok? Ha könyveket keresek? Ha interjút készítek valamelyik kutatóval? Mit szeretnél, ha a tanulmány nem jó? 

Nem tudom, milyen területen dolgozol, de illő lenne elfogadni a tudományos álláspontot egy tudományos vitában. 

És illene megnevezned a forrásodat, ha kiragadsz egy teljes cikket valahonnan, és aztán azt mondod, hogy "Lehet hogy a felénél többet sem értesz abból amit leírtam", mivel a kutatók, akikre hivatkozol keresztnév nélkül, nem igazán léteznek. És hogy még nagyobb paraszt legyek, még be is bizonyítom az állításom, hogy saját gondolatod nincs, lám:

https://i.imgur.com/3BV6RBq.png


Tehát ha tudományos szempontból szeretnéd megközelíteni a kérdést, akkor az állításodat tanulmányokkal és kutatók véleményével támaszd alá, ne a fényörvény.hu-ról vagy a fengshuiradiesztezia.hu-ról plagizált hazugságokkal.

Csókol:

A tudomány.
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
szatmaron

szatmaron


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2014. Aug. 28.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyHétf. Szept. 01, 2014 7:03 am

Végre egy izgalmas csattanó végéhez érkeztünk.
2 választ fogok adni:
1. Tudok angolul. (továbbra is belinkelhetsz megannyi tanulmányt) megnézem mind.
2. Nem áldozok rengeteg időt valakinek a meggyőzésére, mindig az adott fél módszerét használom.
Te belinkeltél egy "tudományos forrást". Én belinkeltem egy tudománytalant.
De amit vágok ,hogy fingod sincs a Fizikában az elektromosságról. (csak anyi amit elmesélnek a tudományos forrásaid)
***
"Azt már nem is mertem megkérdezni, hogy miért probléma egy létesítmény ami az ionoszférát tanulmányozza, és a tanulmányai és eredményei teljesen publikusak... ha olvasol olyan embereket, akik konyítanak valamit a fizikához, és nem csak az összeesküvésekhez, mind azt állítják hogy lehetetlen az, amit a haarpról állítanak. Nem vagyok fizikus, de kereshetek releváns anyagot."
Táborszki Bálint
(a mestert idéztem)
****
Az a baj hogy nem a felvetett  témával foglakozunk.
Mert elintézük anyival hogy nincs káros hatása. a linkek: (a tudomány)

(...)
Ennek így semmi értelme. Enyierővel: nincs összeseküvés, az egész pirospirula egy baromság, A háromszöges dolog tudományos alapon jopofa müvészi zsenialitás. Nincs semmi jelentősége.

Bálint te maradj meg a tudomány álláspontjánál, szilárd materalista nézetnél!
És a végén Happy end lesz.

Én nem a tudományban hiszek.
Vissza az elejére Go down
Tejfa

Tejfa


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2014. Jul. 17.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyHétf. Szept. 01, 2014 11:07 am

A témaíró is említette, hogy nem feltétlenül a HAARP-rõl van szól.

Közelítsük meg egy másmilyen szemszögbõl a dolgot: biztosan állítom hogy az embereknek vannak érzéseik. Ezek az érzések kihatással vannak a cselekedetekre, más cselekedetek pedig ugyanúgy befolyással bírnak az érzések felett. Ha képes vagyok valahogyan (TV) hatni az érzéseidre, akkor befolyásolom a cselekvéseidet is. Nem?
Vissza az elejére Go down
szatmaron

szatmaron


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2014. Aug. 28.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyKedd Szept. 02, 2014 9:31 am

Tejfa, jó a megközelités, Cél az 1 dolog: programozható munkaképes robotokat, talpnyalókat szeretnének, és minnél kevesebb csak célirányú tudással. (ez az hogy tudás legyen az egyénnek , de ne tudjon gondolkodni) Ezt szolgálja a tudomány. Bálint esete pl: Talált egy olyan oldalt ahol a tudomány összes mai állitása megtalálható. De ettől senki nem válik gondolkodó emberré. (nem azt állitom hogy Bálint nem gondolkodik) De arra szeretnék rámutatni, hogy a TV-t adást is egy frekvencián veszed: átalakítóval a nappalidban > tv-készülék

Látható fény spektruma. Nagyon jól hat az emberi agyra. Lesznek az egyénnek érzései, és lám másnap már asszerint kezd el tenni venni. (ez a legszélsőségesebb eset, nagyon ritka, de a tiniknél már láttam ilyet bizonyos reklám után a plázában kötnek ki.) Lényeg nyegében a haarp is egy ilyen eszköz, lehet befolyásolni vele az időjárást, hozzánemértése szélsőséges természetfeletti katasztrófákat idéz elő:

Azon sem csodálkoznék ha kiderülne, hogy az amerikai kontinensen az elmúlt pár év katasztrofái ennek a kísérlet eredményei voltak. (tudásom szerint nem lehet koordinálni a a célterületet vagy még nem jöttek rá) De lehet, hogy már fejlődtek azóta.

Vissza az elejére Go down
Táborszki Bálint

Táborszki Bálint


Hozzászólások száma : 367
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Debrecen

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptySzomb. Szept. 06, 2014 11:20 am

Neeeem, ez még mindig nem stimmel, de már közel járunk az igazság újabb hányingerkeltő, undorító tortaszeletéhez, ami még távolabb fog minket taszítani az egészséges életen túlra. 

Nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy lehet befolyásolni a gondolatokat és érzelmeket. Az előző mondatommal manipuláltam a gondolataidat, ezzel pedig már az érzelmeidet is. A külvilágból jövő behatások okozzák a belső folyamatokat, és ennek így kell lennie, mivel így tartunk kapcsolatot a külvilággal. Viszont rendelkezünk azzal a szabadsággal, hogy meghatározhatjuk magunknak, hogy milyen külső behatásnak tesszük ki magunkat, nem kötelez senki, hogy Barátok Köztöt nézzek, vagy hogy végignézzem, ahogy részeg szülők verik a gyereküket övvel. Sőt, még arra sem kötelez senki, hogy a bennem felmerülő kérdésekre keressem a választ. 

Magam döntöm el, hogy minek teszem ki magamat. Én határozom el, hogy megnézek egy műsort, ami aztán olyan hatással lesz az érzelmeimre és gondolataimra, amit a készítők szerettek volna. És ez a művészet lényege. Mindannyian megtapasztaltuk már, hogy egy könyv vagy egy vers olvasása után, vagy egy film befejeztével át kell gondolnunk nagyon nagyon sok mindent, és néhányunkkal az is előfordult, hogy az életünk száznyolcvan fokos fordulatot vett egy ilyen hatás következtében. És ez így van rendjén, így vagyunk képesek keresni az igazságot, és magunkat a helyes útra hangolni. 

Ha pedig kellő önismerettel rendelkezem, és olyan érzelmet élek át, szorongást, depressziót, amit nem értek, aminek nem kellene ott lennie, akkor önvizsgálatot tartok, hogy megtaláljam a forrását. Ha nem találtam meg, szakember segítségét kérem. Ha az érzelmeim rángatják láncon a gondolataimat, nem fogok tudni helyesen, racionálisan, józanul gondolkodni, mert nem érvényesítettem a racionalitást az érzelmeimben, azaz nem érzek úgy, ahogy gondolok, ami aztán belső feszültséghez vezet, amit aztán a tetteimen keresztül vezetek le.

Ezt senki nem szeretné.

A cél az lenne, hogy képes legyek az érzelmeimet a racionalitás határaiban tartani, és a segítségemre legyenek azok, ne a káromra, és a külvilág kárára. Aki nem tud az érzelmein uralkodni, nem tud önmagán uralkodni. Az önuralom hiánya pedig ima a káoszistenhez.

Nem a tudomány a felelős az érzelmeimért és a tetteimért. Nem a tv felelős a pénzügyi döntéseimért. Nem a kormány felelős a napi nyolc órás robotomért. 

Én vagyok felelős a saját tetteimért.
Vissza az elejére Go down
http://ellenpropaganda.com
szatmaron

szatmaron


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozott : 2014. Aug. 28.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptySzer. Szept. 10, 2014 9:18 am

Én most kimondottan örülök ennek a hírnek:

http://index.hu/video/2014/09/10/bazisallomas/

vagy

http://index.indavideo.hu/video/bazisallomas?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayer

Kedves Bálint TE is látogass már el oda egy pár napra :D
Igazold a tudományos nézeteidet.
Hátha lenyugszanak a lakók.

Pl ha te lettél volna az egyik lakó helyében, elmentél volna egy pszichológushoz hogy furcsa érzelmeid támadtak, vagy hogy folyamatosan fáj a fejed?

Utólag gondold át a tudományos érveidet, és jobban tennéd  ha (van rá lehetőséged) a saját tapasztalatodra hivatkoznál.

Mély tisztelettel a Tudománytalan.
Vissza az elejére Go down
Tejfa

Tejfa


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozott : 2014. Jul. 17.

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 11:26 am

Szakember lehet orvos is, falun akár a papot is megkérdeznék. És igen, elmentem volna.

Off: Hagyjátok abba a flamewart, ha már ennyi mindent megtudtatok amíg egymás ellen harcoltatok, gondoljatok bele mi lenne ha összedolgoznátok.
Vissza az elejére Go down
Arch

Arch


Hozzászólások száma : 69
Csatlakozott : 2013. Sep. 10.
Kor : 39

HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? EmptyPént. Feb. 05, 2016 3:10 pm

A hivatalos (Akadémikus) tudomány hozzá állása botrányos! Mindig a hatalom érdekeit szolgálják!

Számos példát hozhatnék, elég lesz talán egy is. Nézzétek meg "Egely György dokumentumfilmje: Tiltott találmányok" filmet. Figyelmesen kövessétek a hivatalos tudomány képviselőjének reakcióit.


Én csak azt hiszem el a hivatalos tudósoknak amiben jómagam is megbizonyosodtam (pl. tapasztalással).
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HAARP? Empty
TémanyitásTárgy: Re: HAARP?   HAARP? Empty

Vissza az elejére Go down
 
HAARP?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
pirulapublic :: Média/Tudatmanipuláció/Kontroll-
Ugrás: