pirulapublic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekHírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

 

 Jack Reacher 2

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
PPP

PPP


Hozzászólások száma : 96
Csatlakozott : 2013. Jan. 19.

Jack Reacher 2 Empty
TémanyitásTárgy: Jack Reacher 2   Jack Reacher 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 6:20 am

Azon töprengtem, mi lenne, ha a piramis mögött felkelő csillagocskákból napocskás stúdióban elkészítenék a nagy sikerű Jack Reacher film folytatását, amiben mondjuk ott folytatódna a történet, ahol az első rész véget ért...

Jack Reacher 2 Jack-reacher-review

Miután a kegyetlen szerb maffiacsoportot, a rendőrségi kapcsolataival együtt felgöngyölítették és felszámolták, Reacher és a formás ügyvédkisasszony mennének tovább a nyomokon, és nem hagynák ám abba a nyomozást, csak azért mert végre lepuffogtattak néhány nehéz fiút.
Mennének szépen tovább, a szálak mentén, keresve, hogy az ujjatlan szerb fickó vajon kinek dolgozott, honnan kapta a stratégiai utasításokat...
és úgy a második rész közepe tája felé eljuthatnának mondjuk az első szabadkőműves páholyhoz!

A film végére jöhetne a "Shocker", hogy a szálak a legfelsőbb körökbe vezetnek, és maga az elnök is könyékig benne van a buliban.
Sőt, az egész korrupt szenátus is benne van a buliban!
Mindenki keresztbe zsarol mindenkit, mindenkinek aktája van mindenkiről, és ezért van, hogy nem tálal ki senki, mert mindenkiről vannak terhelő információk hat másik valakinél.

Nem lenne izgalmas? Nem lenne egy ütős film?
Képzeld el, ahogy Jack Reacher egyesével intézné el a korrupt politikusokat. Egyiket egy privát orgián csinálná ki, másikat amikor épp átveszi a nokiás dobozt...

Szerintem nagyon izgalmas filmet lehetne ebből csinálni, és minden bizonnyal elég sikeres is lenne!

Ez az egész csak azért jutott eszembe, mert múltkor kritizáltam a titkos ügynökös filmeket, és erre néhány felhasználó rám förmedt, hogy ökörséget beszélek. Ugyanis csak Bond-ról lehet izgalmas filmet csinálni, meg Bauer-ről, a kormányhivatalnak dolgozó titkosügynökökről. Minden más téma unalmas. Mert ugyan miről lehetne még izgalmas filmet csinálni??
Talán könyvelőkről, hogy "John, rossz rubrikába írtad a passzív időbeli elhatárolást!"
??

Na most, mi lenne, ha mi megcáfolnánk ezeket az embereket, és csinálnánk egy vérbeli izgalmas akciófilmet, ami nem ilyen Bond-os agymosás lenne, hanem elgondolkodtatná a nézőt?
Kicsit kiborsódzott háttal jönne ki a vetítőből...
"Asztamindenit, ez egész életszerű volt!"

Szóval várom az ötleteket...
(és ha jönnek érdekes ötletek, lehet, hogy megcsináljuk!)
Vissza az elejére Go down
http://pirospirula.blogspot.com
szabadszellem

szabadszellem


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozott : 2013. Jan. 22.

Jack Reacher 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Reacher 2   Jack Reacher 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:18 pm

Mivel az élet írja a legjobb regényeket, ezért a jó filmnek (is) valós alapokon kell nyugodnia. Lényegében ezt is csinálja Hollywood.
Aki tehát jó sztorit akar, ismernie kell a valóságot, és 100% a siker! Ugyan egy kicsit itt-ott változtatni kell (Bill és Ted 11. rész, a kedvencem :D ), de a lényeget mindig a valóságból kell meríteni (igen tudom, néha még a film meg is előzi a valóságot, de ez már más téma).

Hogy most JB vagy más játsza el ezt a sztorit, szerintem attól függ, hogy mennyiben képes kiszolgálni az érdekeiket. Mert van egy érdekes csavar a karakterek körül. Például a királyokról, és itt valódi, hamisítatlan királyokat kell érteni, akik a népüket szolgálták (pl. Szt. László királyunk), soha a büdös életben nem fogsz valós alapú filmet látni. Azaz olyat, ami hűen adja vissza a király alakját, és ezáltal a valóság ezen szeletét. Helyette valami fenkölt, modoros marhasággal etetnek, pótszer gyanánt. Így ez inkább a "nem is akarnak jó felmet csinálni belőle", és nem a "nem lehet jó felmet csinálni belőle" kategória. Szóval a karakter sem mindegy, de bármiből képesek lennének jó filmet forgatni, ezt a tehetséget ne vegyük el tőlük, legfeljebb nem érdekük, és akkor nem is lesz belőle film.

Ezért nekem meg is felelne Pirula a Te sztorid. Csak még a hüllőket is tegyük bele. :cheers:
Vissza az elejére Go down
Orser002

Orser002


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Jack Reacher 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Reacher 2   Jack Reacher 2 EmptyKedd Márc. 26, 2013 2:37 am

Ha már szóba került a piramis csúcsának leleplezési kísérlete...

Azt mondja meg nekem aki tudja, hogy egyáltalán miért készülnek ilyen leleplező filmek, ha az illuminátus állítólag Hollywood-ot az irányítása alatt tartja.

Hogy történhet meg, hogy elkészül egy Mátrix például.

Nem fér a fejembe!!!
Vissza az elejére Go down
LesPaul

LesPaul


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozott : 2013. Jan. 30.

Jack Reacher 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Reacher 2   Jack Reacher 2 EmptyKedd Márc. 26, 2013 2:57 am

Orser002 írta:
Ha már szóba került a piramis csúcsának leleplezési kísérlete...

Azt mondja meg nekem aki tudja, hogy egyáltalán miért készülnek ilyen leleplező filmek, ha az illuminátus állítólag Hollywood-ot az irányítása alatt tartja.

Hogy történhet meg, hogy elkészül egy Mátrix például.

Nem fér a fejembe!!!

A legjobban úgy lehet elrejteni az emberek elől valamit, hogy a szeme elé rakjuk. Például ezért folyt a csapból is Frei Tamás könyve, ami tartalmaz igazságokat, De: Kitalációnak / Jó sztorinak beállítva. Tehát ha az illető meghallja más környezetben (Például az Internet-en), akkor egyből rávágja: Hiszen ez annak az írónak története? Az csak kitaláció, hogy lenne már igazság?[i] - Vagy csak tudat alatt kételkedik benne, mesének hiszi az egészet.
Előkerestem egy régebbi bejegyzést, mégpedig:
http://pirospirula.blogspot.hu/2011/12/frei-jelenseg.html

Szóval az ember olvassa, olvassa, és fikciónak, kitalált történetnek tartja.
Aztán amikor hall Valódi összeesküvésről, pl. 9/11-ről, akkor azt mondja, hogy "ez egy baromság, ez volt abba a könyvbe-filmbe is, de az csak kitaláció".
Remélem, érthetően fogalmaztam.
Tehát van, aki úgy olvasa ezeket, hogy már előbb tudatosítja magában, hogy ezek nem valóságosak, így a valódi (hasonló) dolgokat is teljesen el fogja utasítani, mivel hasonlítanak a könyvben látott dolgokhoz.
Vissza az elejére Go down
Orser002

Orser002


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Jack Reacher 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Reacher 2   Jack Reacher 2 EmptyKedd Márc. 26, 2013 4:32 am

Maradjunk az előző példámnál, a Matrix-nál... azt akarod mondani,
hogy a Matrix dezinformáció ???

Több (2) elemzést is láttam róla (Tóth Bálint, Géczy Gábor) és ahhoz képest, hogy dezinformáció túlságosan is sokminden kiderül belőle.

Nem lehet, hogy ha van egy gigantikus rejtőzködő gonosz akkor megvan az ellenpárja is "amivel az egyenlet megpróbálja kiegyenlíteni magát". Egy ugyanolyan hatalmas jó oldal... ami megpróbál minket valós információval ellátni??

Szeretném hinni...
Vissza az elejére Go down
Orser002

Orser002


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Budapest

Jack Reacher 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Reacher 2   Jack Reacher 2 EmptyKedd Márc. 26, 2013 5:07 am

Van egy ötletem...

Maga a "gonosz" akarja, hogy tudjunk... Lucifer A FÉNY HOZÓ
Lucifer (illetve követői) készítenek felvilágosító filmeket (pl Matrix) azt akarják,
hogy lássuk őket... dicsekednek.

Ez az...

Hollywood az illumináti kezében van és ők is készítik a felvilágósító filmeket...
Lucifer/ prométheus tollaival ékeskednek.

De amíg Prometheus valódi tudást adott az emberiségnek, ezek semmit sem adnak a mi kezünkbe, semmi olyat amivel plusz tudásra, hatalomra, vagy pénzre tehetnénk szert.

Hmmm...

Lehet ez az egész "ébredés" egy zsákutca. Annak kell lennie, ha egyszer a hatalmasok gerjesztik.
Vissza az elejére Go down
bukovinai

bukovinai


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.

Jack Reacher 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Reacher 2   Jack Reacher 2 EmptyKedd Márc. 26, 2013 6:03 am

Orser002 írta:
Ha már szóba került a piramis csúcsának leleplezési kísérlete...

Azt mondja meg nekem aki tudja, hogy egyáltalán miért készülnek ilyen leleplező filmek, ha az illuminátus állítólag Hollywood-ot az irányítása alatt tartja.

Hogy történhet meg, hogy elkészül egy Mátrix például.

Nem fér a fejembe!!!

Hollywood-ról érdemes ezt megnézni :
http://hajnalhasadas.hupont.hu/

Ami összefüggést ez a lap nem tár fel az lehet, nincs is mosoly ISZONYAT sok összefüggés, információ és miegyéb. csak győzd feldolgozni...Színészekre lebontva...
Melyik színész melyik filmben melyik szerepben, milyen dátumok, számok meg satöbbi.
Egy ideig olvastam rendszeresen - irdatlan sok érdekes infó van itt.
De kinek van ennyi ideje ? A mátrix több elemzésben is szerepel. Google-val rá tudsz keresni.
Vissza az elejére Go down
bukovinai

bukovinai


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.

Jack Reacher 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Reacher 2   Jack Reacher 2 EmptyKedd Márc. 26, 2013 6:07 am

LesPaul írta:

A legjobban úgy lehet elrejteni az emberek elől valamit, hogy a szeme elé rakjuk. Például ezért folyt a csapból is Frei Tamás könyve, ami tartalmaz igazságokat, De: Kitalációnak / Jó sztorinak beállítva. Tehát ha az illető meghallja más környezetben (Például az Internet-en), akkor egyből rávágja: Hiszen ez annak az írónak története? Az csak kitaláció, hogy lenne már igazság?[i] - Vagy csak tudat alatt kételkedik benne, mesének hiszi az egészet.
Előkerestem egy régebbi bejegyzést, mégpedig:
http://pirospirula.blogspot.hu/2011/12/frei-jelenseg.html

Szóval az ember olvassa, olvassa, és fikciónak, kitalált történetnek tartja.
Aztán amikor hall Valódi összeesküvésről, pl. 9/11-ről, akkor azt mondja, hogy "ez egy baromság, ez volt abba a könyvbe-filmbe is, de az csak kitaláció".
Remélem, érthetően fogalmaztam.
Tehát van, aki úgy olvasa ezeket, hogy már előbb tudatosítja magában, hogy ezek nem valóságosak, így a valódi (hasonló) dolgokat is teljesen el fogja utasítani, mivel hasonlítanak a könyvben látott dolgokhoz.

Ezt a jelenséget Adam Watt így hívja : HÍRELHÁRÍTÁS. Elmondja, hogy ennek mi a célja és a funkciója. (youtube-os film az elme manipulációs)
(nagyjából az amit te is mondasz...)
Vissza az elejére Go down
bukovinai

bukovinai


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozott : 2013. Mar. 23.

Jack Reacher 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Reacher 2   Jack Reacher 2 EmptyKedd Márc. 26, 2013 6:38 am

Orser002 írta:


Lehet ez az egész "ébredés" egy zsákutca. Annak kell lennie, ha egyszer a hatalmasok gerjesztik.

Nem a felébredés a zsákutca.

Hanem gondolj a KGB-s ügynök videóra. A megragadott kéz....stb.

Ha már felébredtél megpróbálnak azzal a lendülettel belevinni egy másik zsákutcába.
Ufók, reptiliánok, láthatatlan háttérhatalom, szimbólumok, bármi. csak a valódi tényekkel ne foglalkozz. Valódi emberek/cégek/vállalkozások valódi nevével ügyeivel, stb. inkább nézd az égen a csíkokat (amivel úgyse tudsz mit kezdeni) ahelyett, hogy megkeresnéd a rendszer helyi kiszolgálóit és azokat lepleznéd le. Képviselők, tisztviselők, megmondóemberek (mesterek) néphülyítők, cégek, stb. a közvetlen környezetedben...

A piramis csúcsát keresed ? Ragadd meg a legalsó építőkövet. Azon keresztül felfelé eljutsz a csúcsra. (cégek/vállalatok/titkos szervezetek szövevényes útvesztőjén keresztül.) mert mindegyik kapcsolódik egymáshoz. Viszont a felső elemek mindig függenek az alsóbbaktól. Ha kihúzod alulról a szőnyeget, akkor zavar támadhat a működésben. Legalábbis az egyel feljebb lévő szinten.Úgyhogy inkább dobáld kővel a piramis csúcsát vagy a repülőket/ufókat - abból nem lehet nagy baj...

Amíg nem gördítesz valódi akadályt a rendszer működése elé senkit nem érdekel, hogy mit csinálsz/gondolsz. Azonban abban a pillanatban, hogy elkezdenéd piszkálni a rendszer helyi ügynökét/cégét/gazdasági érdekeltségét egyből problémát jelentenél.....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jack Reacher 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Reacher 2   Jack Reacher 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jack Reacher 2
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
pirulapublic :: Média/Tudatmanipuláció/Kontroll :: Világunk a filmek tükrében (csak filmek)-
Ugrás: