pirulapublic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekHírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

 

 Klipek és üzeneteik

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Guppy

Guppy


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2013. Jan. 30.

Klipek és üzeneteik  Empty
TémanyitásTárgy: Klipek és üzeneteik    Klipek és üzeneteik  EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 10:21 pm

Mivel rengeteg klipben vannak bújtatva vagy elénk rakva különböző üzenetek,ezért gondoltam ez is megér egy topicot! Ki mit lát a dolgok mögött?
Vissza az elejére Go down
Guppy

Guppy


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2013. Jan. 30.

Klipek és üzeneteik  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klipek és üzeneteik    Klipek és üzeneteik  EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 10:26 pm

Első ként én ezt ajánlom figyelmetekbe!
Nem a szokásos szimbólumokkal van tele,de igen érdekes!
Kíváncsian várom ki mit talál benne!
Később a saját gondolatom is leírom!


A hozzászólást Guppy összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 07, 2013 3:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Guppy

Guppy


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2013. Jan. 30.

Klipek és üzeneteik  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klipek és üzeneteik    Klipek és üzeneteik  EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 8:25 pm

Véleményem szerint,a klipben a tojás formájú meteorral a földre érkező nő Semiramis,aki segíti és megóvja kalandos útjukon a kiválasztottakat!A végén pedig elérnek az istenükhöz Moloch-hoz a bikafejű istenhez,és mindenki örül!
Vissza az elejére Go down
cogitoergosum

avatar


Hozzászólások száma : 155
Csatlakozott : 2013. Feb. 26.

Klipek és üzeneteik  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klipek és üzeneteik    Klipek és üzeneteik  EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 9:07 pm

Ha már klipek, akkor hadd rakjam be ebbe a topic-ba pár jóval ébredés előtt hallgatott zenekarjaim alkotásait. Itt nem a szimbólumvilág a fontos, hanem a mondanivaló... (englisül tudók előnyben, de szerintem átjön a lényeg mindenkinek angol nyelvtudás nélkül is)




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Klipek és üzeneteik  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klipek és üzeneteik    Klipek és üzeneteik  EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 9:26 pm





Szerintem elég egyértelmű a mondanivalója





A hozzászólást Ulman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 07, 2013 2:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lock

Lock


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozott : 2013. Mar. 26.

Klipek és üzeneteik  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klipek és üzeneteik    Klipek és üzeneteik  EmptyVas. Ápr. 07, 2013 1:37 am

Ha már szóba jött a System of a Down mosoly


B.Y.O.B= Bring Your Own Bombs

Ez pedig az énekesük egyik száma:

Vissza az elejére Go down
Lock

Lock


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozott : 2013. Mar. 26.

Klipek és üzeneteik  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klipek és üzeneteik    Klipek és üzeneteik  EmptyVas. Ápr. 28, 2013 6:52 am

Nos a minap belefutottam az Ébresztő játékok című topikban az Illuminati kártyajáték ezen lapjába
Klipek és üzeneteik  Population_reduction
Van ezen egy érdekes idézet, ami nekem ismerős volt...
"Too many people making too many problems, and not enough love to go 'round"
-Genesis

Valahonnan máshonnan volt ismerős, mint Pirula népességcsökkentős videójából. (a Bill és Tedben is valahogy így van benne: "Too many people using too much stuff, that's the problem!") Hát igen ez a Genesis nevű zenekar Land of Confusion című számából van.



Szöveg a spoilerben kacsint
Spoiler:

Már ez az egy zenekar is megérdemli a posztot, de mivel a Genesis hírneve fakulásnak indult a 21. században, így kellett egy népszerű bandával, a Disturbed-el csinálni egy feldolgozást. Igazából ez az a klip, ami megér egy misét és ezért került ez a poszt ebbe a topikba.



Ez ilyen tipikusan no comment videó, mert szerintem mindenki látja, hogy itt bizony az antikrisztusról van szó, aki megtéveszti a népet azzal, hogy hősnek állítja be magát, aki legyőzi a zsarnokságot, hogy utána átvegye a hatalmat. Ez sugallhatja azt az elit által kedvelt szólást, hogy "Minden ellenünk folytatott forradalmat mi vezetünk".

Hab a tortán, hogy találtam még két másik feldolgozást is...



Ez nagyon alternatív és nagyon fekete-fehér, tehát ordít róla a dualizmus.



Ez meg nagyon metal mosoly
A kérdés tehát az, hogy ennek a dalnak az üzenete miért olyan fontos az elitnek, hogy az elmúlt 10 évben 3 feldolgozást is csináltak hozzá, több stílust lefedve és még a kártyájukra is felkerült... Hmm biztos nem véletlen mosoly
Vissza az elejére Go down
Guppy

Guppy


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2013. Jan. 30.

Klipek és üzeneteik  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klipek és üzeneteik    Klipek és üzeneteik  EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 4:51 am

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Klipek és üzeneteik  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klipek és üzeneteik    Klipek és üzeneteik  EmptySzer. Okt. 30, 2013 6:01 am

Nem tudom, hogy akkoriban, amikor sláger volt a következő dal, mit gondolhattak róla a franciák, de elég egyértelmű subliminális üzeneteket tartalmaz - melyeket a ma fiataljai már biztosan kiszűrnének, ezért akár retro ébresztéshez is alkalmas lehet. Az énekesnő mimikáján látszik, hogy nincs tudatában annak a ténynek, hogy milyen piszkos agymosáshoz használják. Már a banánt is csak felszeletelés után eszem meg - az agyprogramozó fattyak brutálisan undorítóak voltak már a hatvanas években is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Klipek és üzeneteik  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klipek és üzeneteik    Klipek és üzeneteik  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Klipek és üzeneteik
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
pirulapublic :: Szimbólumok/Titkos Társaságok/Okkultizmus-
Ugrás: