pirulapublic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekHírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

 

 Madagaszkár, 2012 és az Új Világrend - észrevételek megvitatása

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Madagaszkár, 2012 és az Új Világrend - észrevételek megvitatása Empty
TémanyitásTárgy: Madagaszkár, 2012 és az Új Világrend - észrevételek megvitatása   Madagaszkár, 2012 és az Új Világrend - észrevételek megvitatása EmptyVas. Ápr. 06, 2014 5:37 am

A blogon megnéztem a Madagaszkár-os videót, és megláttam az újságot olvasó kapitányt(pingvin)t. Volt egy cikk amit kihagytak az elemzésből, az mi lehet/mit tartalmaz szerintetek?
https://2img.net/h/oi59.tinypic.com/zjwi37.png (elég gyér a minősége sajnos)

Szerk: módosítottam a topik túl általános címét ("Mi ez szerintetek?"), ezzel kiegyensúlyozva eredetileg értelmetlen voltát - teGergő ChemtrailsBp
Vissza az elejére Go down
teGergő ChemtrailsBp

teGergő ChemtrailsBp


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.

Madagaszkár, 2012 és az Új Világrend - észrevételek megvitatása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madagaszkár, 2012 és az Új Világrend - észrevételek megvitatása   Madagaszkár, 2012 és az Új Világrend - észrevételek megvitatása EmptySzer. Ápr. 09, 2014 2:53 am

Arra én is felfigyeltem, hogy Pirula nem elemezte ki számunkra a teljes újságot, még annyit sem mondott egy maradék, szintén ott lévő cikkre, hogy "az már csak azért van ott, hogy úgy nézzen ki, mint egy tényleges újság, de direkt olvashatatlanra hagyták, így aztán értelme sem lehet" - mindenesetre én nem tudom elolvasni. Talán be kéne szerezni a filmet az elérhető legjobb minőségben, kiderítve, hogy úgy olvasható-e, azaz akartak-e valamit üzenni még, vagy sem, de én nem fogok ezzel vesződni, nem találom annyira fontosnak a belefektetett energiát, "Az Üzenet" így is elég érthető lett (aztán ki tudja).
Vissza az elejére Go down
http://kritikaigondolkodas.blog.hu/
 
Madagaszkár, 2012 és az Új Világrend - észrevételek megvitatása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» erepublik (Egy új világrend van alakulóban)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
pirulapublic :: Média/Tudatmanipuláció/Kontroll-
Ugrás: