pirulapublic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekHírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

 

 Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Súr

Súr


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2014. Feb. 07.

Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez Empty
TémanyitásTárgy: Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez   Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez EmptyVas. Feb. 09, 2014 3:25 am

Üdvözlök mindenkit! 

Ide szeretném leírni (vázlatos és nem kidolgozott, ötletszerű) gonolataimat arról, hogy

-hogyan is működik ez a Rendszer, amiben élünk?

-milyen okok és feltételek vezettek/vezethettek ide?  
(= ehhez az állapothoz, amiben most (is) vagyunk)

-mi tartja fenn a Rendszert?

-milyen jellegű lehet a Rendszer irányítása?

-túlmutat-e mindez az emberi létállapotokon?


(A legmagasabb metafizikát azt (terveim szerint - (egyelőre ?) kihagyom; arra mindenkinek magának kell rájönnie.)

A jelenségek és problémák kezelésének kulcsa (véleményem szerint) a megértés. (semmilyen más kulcsot nem látok)

Szeretettel várom (esetleges) hozzászólásaitokat és kérdéseiteket! Előre bocsátom: nem vagyok egy "szakértő", tehát nem dogmatikus (=dogma alapú = rögzített = fix) világnézetet
fogok nektek feltárni.
(mivel ebben az univerzumban, amiben élünk, minden mozog)

Meggyőződésem szerint mindezen (anomália-szerű) jelenségek megértésének és kezelésének kulcsa ti magatok vagytok.
Vissza az elejére Go down
9323sz.elitelt

9323sz.elitelt


Hozzászólások száma : 301
Csatlakozott : 2013. Feb. 17.

Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez   Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez EmptyVas. Feb. 09, 2014 6:44 am

Nézetem szerint nem azzal kellene foglalkozni, hogy milyen rossz ez a rendszer amiben vagyunk, hanem -tudva, hogy rossz- a megváltoztatásán kellene dolgozni...
Vissza az elejére Go down
supernovaontheway

supernovaontheway


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozott : 2014. Feb. 08.

Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez   Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez EmptyVas. Feb. 09, 2014 7:56 am

A komcsik is hasonló képpen gondolkozhattak de valahogy mégsem jött össze  mosoly
Vissza az elejére Go down
Súr

Súr


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2014. Feb. 07.

Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez   Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez EmptyVas. Feb. 09, 2014 8:20 am

Rendben. Inkább el sem kezdem.
Vissza az elejére Go down
9323sz.elitelt

9323sz.elitelt


Hozzászólások száma : 301
Csatlakozott : 2013. Feb. 17.

Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez   Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez EmptyVas. Feb. 09, 2014 9:08 am

Hogy a témához is hozzászóljak, itt egy 10 perces videó D. Icke-től
https://youtu.be/z8lWgHusTwg
Vissza az elejére Go down
Súr

Súr


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozott : 2014. Feb. 07.

Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez   Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez EmptyVas. Feb. 09, 2014 11:07 am

A David Icke videóhoz:
 
Valóságunkat alapvetően meghatározzák a posztulátumaink (gondolati azonosulásaink).
 
A negativitások lelassítják a rezonanciánkat, következésképp a képességeink mértéke is csökken.
 
Az álszentség, színlelés, hazudozás, külső objektumokkal pl. tárgyakkal való azonosulás: szintén (lelassít).
 
Nem kává hatására „gyorsulsz“ fel, hanem megértések hatására.
Tehát:
A megértés fokozása lehet az ember rehabilitációjának útja.
 
-Mire törekszik a háttérhatalom? (ellen-erőfeszítés)
-Arra, hogy minél ostobábbakká váljunk.
-Miért jó, ha ostobák vagyunk?
-Lecsökken az okozóságunk (a saját életünk felett), valamint könnyebben elrabolhatóak az energiáink.
 
Nikola Tesla:
„Ha meg akarod érteni az univerzum működését, gondolkodj energiában / energiákban!“ (frekvenciákban, rezgésekben)
 
Én már régóta energiákban gondolkodom és ha az univerzum jelenségeit nézem, akkor energetikai jelenségeket látok. Pl. eltitkolt és rejtegetett bő-séget és mesterségesen létrehozott és fenntartott szűk-séget.
 
...
Vissza a videóhoz:
 
Igaz lehet az, hogy mi valójában „végtelen és örök tudatosság vagyunk és a valóságnak nevezett tartományban tapasztalunk“?
 
...
 
Ickének szemmel láthatóan élesedik az elméje a DMT-től. :-) Nem vagyok fanatikus rajongója, de vannak gondolatai. :-)
 
Nevezik a DMT-t (dimetil-triptamin“) „szellemmolekulának“ is = a „szellem/szellemi rész molekulájának“.
Szerintem lehet benne valami.
Nem azt mondom, hogy mindenki kezdjen el ayahuasca-t főzni :-), én magam sem próbáltam még (gondolom, megspóroltam egy alapos hányást :-) és egy univerzum méretűre tágulást :-( ),
de a DMT-n érdemes elgondolkozni:
 
Az agyunkban is termelődik (?), tehát jelen van (de a MAO-gátlók, a Béta-blokkolók blokkolják a hatását).
Furcsa egy működése van az embernek (emberi szervezetnek).
 
Kérdés:
-Mi történik, ha a DMT-ből viszonylag sok van blokkolva az emberben? ...és mi történik akkor, ha kevesebb van benne blokkolva?
(blokkolás alatt azt értem, hogy nem képes a hatását kifejteni)
 
Kérdés:
 
Miért vannak bennünk (tehát a szervezetünkben a MAO-gátló mechanizmusok?
Mi ez? Valami „beépített kontroll“?
Ha igen:
Mi hoztuk létre vagy kívülről kaptuk?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez   Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vázlatos gondolatok a Rendszer megértéséhez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A monetáris rendszer végének jelei.Négy vezető bankár öngyilkosága egy héten belül.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
pirulapublic :: Szimbólumok/Titkos Társaságok/Okkultizmus-
Ugrás: