pirulapublic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekHírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

 

 Jó dolog.

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
LallR

LallR


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozott : 2013. Jan. 31.
Kor : 43
Tartózkodási hely : Szolnok

Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Jó dolog.   Jó dolog. EmptyKedd Jan. 21, 2014 8:53 am

Nagy Viktor is vodafone red-te választotta!

A háttérben a felfelé szálló fehér lufik és előtte ahogy hüvelyk és mutató ujját feltartva csóválja azt. Na meg, ahogy felnéz a fürdőköpeny csuklyája alól...

Valaki tudna valami konkrét származtatást mutatni, hogy mit is jelentenek ezek a jelenetek,szimbólumok a reklámban?!
Vissza az elejére Go down
http://aszepujvilag.blogspot.hu
Avar

Avar


Hozzászólások száma : 244
Csatlakozott : 2013. Mar. 08.
Tartózkodási hely : Coruscant

Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. EmptySzer. Jan. 22, 2014 4:22 am

Semmit, mivel ez csak egy reklám. A többi sem jelent semmit. De nyugodtan belemagyarázhatunk bármit és akkor majd jelenteni fog valamit. Ha egész életünkben jelentéseket keresgélünk mindenben, nem lesz időnk élni. Inkább csinálj ötven fekvőt, annak több értelme van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. EmptySzer. Jan. 22, 2014 6:54 am

Avar írta:
Idézet :

 Inkább csinálj ötven fekvőt, annak több értelme van.

Igaz!
Vissza az elejére Go down
Avar

Avar


Hozzászólások száma : 244
Csatlakozott : 2013. Mar. 08.
Tartózkodási hely : Coruscant

Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. EmptyCsüt. Jan. 23, 2014 4:36 am

Igazából az a baj, hogy az egész megfejtősdi, ami az eredeti pirula filmmel kezdődött, már nem lényeges. Akkor és ott mind megnéztük, kinek mi jött le belőle, aztán regisztráltunk ide a fórumra.
Tehát kerestük a válaszokat valamire. Ezzel semmi baj sincs, a baj az, hogy ennyi idő alatt még sokan mindig csak a megfejtősdinél tartanak. Ez kb. olyan mintha egy éve lenne jogsid, és még mindig a táblák konkrét jelentését néznéd az útak mentén. Sokan már rutinból "érezzük", hogy ja igen megint itt egy faszomverte, szimbólikus üzenet amit ez vagy az a világhódító csoport kreált. Rendben van, lehet igaz és lehet hamis. Elfogadom. De nem agyalok rajta, mert más dolgot kell tennem. Én például képzem magam a amikor csak időm engedi, képzem az agyam, gyarapítom a tudásom, és képzem a testem.
HA és ismétlem HA ez az egész NWO egyszer kinyílvánítja tényleges szándékait, konkrétan: elkezdődik a kemény népesség csökkentés, (kurvára kinyírnak pár milliárd embert, pár nap alatt...), becsippelnek mindenkit, (RFID), kamerát dugnak a seggünkbe, vagy idevernek egy atomot, NA majd akkor azt mondom, "de jó, hogy figyeltem picit a jeleket..." , mivel pár pillanattal hamarabb eszmélek, mint a nagytöbbség.
De addig szeretnék vidáman élni és véleményt formálni szabadon és néha nyersen.
És nem agyalok a reklámokon, mivel nem is nézem őket.
Vissza az elejére Go down
Saiyan

Saiyan


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozott : 2013. Apr. 01.

Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. EmptyCsüt. Jan. 23, 2014 1:51 pm

Szerintem meg csináld tovább, ez a részleg erre van. Elemezd a reklámokat mindaddig amíg örömed leled benne.
A változás belülről fakad.

Írnék mást is, de ahelyett majd inkább csinálok ötven fekvőt.
Vissza az elejére Go down
Avar

Avar


Hozzászólások száma : 244
Csatlakozott : 2013. Mar. 08.
Tartózkodási hely : Coruscant

Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. EmptyCsüt. Jan. 23, 2014 7:36 pm

Ja az nem árt.
Vissza az elejére Go down
LallR

LallR


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozott : 2013. Jan. 31.
Kor : 43
Tartózkodási hely : Szolnok

Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. EmptyPént. Jan. 24, 2014 2:53 am

Hé Avar! Én fekve nyomtam 60kg-val 45fokban 5*8as szériában amikor kiírtam a posztom a pihenő alatt! Megfelel?
Vissza az elejére Go down
http://aszepujvilag.blogspot.hu
LallR

LallR


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozott : 2013. Jan. 31.
Kor : 43
Tartózkodási hely : Szolnok

Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. EmptyPént. Jan. 24, 2014 3:15 am

Igazából azért tettem fel, mert többet szeretnék tudni. Meglátni és megérteni. Megismerni, felismerni mit és miért csinálnak, és ha ez egy létező, történelmünkben egykoron használt szimbólumok által lehetséges, akkor kérem azokat akik jobban utána néztek a dolgoknak, és többet tudnak a reklámokról a médiáról és jelképeiről, hogy osszák meg velem tudásukat rakjuk össze mozaikot. Meg kell ismernünk ezt a dolgot, ha valóban létezik! Mert persze sokak számára még most is egy fikció, egy science fiction.
Vissza az elejére Go down
http://aszepujvilag.blogspot.hu
hamsa
Admin
hamsa


Hozzászólások száma : 354
Csatlakozott : 2013. Jan. 23.
Kor : 36

Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. EmptyPént. Jan. 24, 2014 4:51 am

Ha megtalálod a kutygumit az ágy alatt, azt elkezded vizsgálgatni, hogy milyen állagú és milyen színű, nomeg szagolgatni, hogy milyen büdös? Vagy egyszerűen fogod magad és kitakarítod? Jó dolog keresni, hogy honnan jön a szarszag, de attól még nem kell vitrinbe tenni, ha megtaláltad.
Vissza az elejére Go down
Avar

Avar


Hozzászólások száma : 244
Csatlakozott : 2013. Mar. 08.
Tartózkodási hely : Coruscant

Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. EmptyPént. Jan. 24, 2014 6:33 am

No mielőtt még elkezdődika a kinek nagyobb a farka verseny szeretném közölni: NEM érdekel az sem, ha te vagy Bus Rutten, kedves Lalrfekve60Kg.
Ezen az oldalon elmondják az emberek a véleményüket, én is ezt tettem. Sajnálom ha a nagy bicepszedhez pici ego társult, nem akartalak megbántani. Elemzegesd csak tovább a reklámokat és egyél sok aktiviát, mert van benne bifidus.
Ide nem írok többet, hisztis kislányokkal meg nem vitatkozom.
Én nem fotelninja vagyok.
Vissza az elejére Go down
LallR

LallR


Hozzászólások száma : 167
Csatlakozott : 2013. Jan. 31.
Kor : 43
Tartózkodási hely : Szolnok

Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. EmptyPént. Jan. 24, 2014 9:46 pm

hamsa! Nem biztos, hogy szer dolog ez.. Nem is ismered! konkrétan csak a felszínt kapargatjuk. Rá kellene jönni mi van alatta. Egy Sátánista összeesküvés vagy valami más, valami több!?
Vissza az elejére Go down
http://aszepujvilag.blogspot.hu
Ajánlott tartalom





Jó dolog. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jó dolog.   Jó dolog. Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jó dolog.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
pirulapublic :: Szimbólumok/Titkos Társaságok/Okkultizmus-
Ugrás: