HomeGy.I.K.Hírek MátrixGalériaBelépésRegisztráció

Share | 

Örző-védők vagy magánhadsereg?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
PPP

Hozzászólások száma : 96

TémanyitásTéma: Örző-védők vagy magánhadsereg?   Kedd. Márc. 12, 2013 6:21 am

Az olvasók segítségét szeretném kérni egy kis kutatási munkában.
Tavaly sikerült összegyűjtenem néhány örző-védő cég logóját, de a listát nem találom, és egyszer szívesen bemutatnám az olvasóknak ezeket az úgynevezett "örző-védő" vagy biztonsági cégeket, amiknek rendszerint valamilyen szemes vagy piramisos logójuk van, és ha megnézed általában mindig ugye izraeli tulajdonos kör van.

Tehát aki tud gyűjteni ilyen biztonsági cégek logóit (magyar cégekre gondolok), azokat kérem tegyétek be ide. Több szem többet talál...

Vissza az elejére Go down
http://pirospirula.blogspot.com
LesPaul

Hozzászólások száma : 22

TémanyitásTéma: Re: Örző-védők vagy magánhadsereg?   Kedd. Márc. 12, 2013 7:23 am

A szomszéd ház kapuján is egy hasonló logó van, holnap majd utánanézek. Nekem is rengeteg helyen feltűntek ezek az "örző-védő" cégek, leginkább az oly pontosan megrajzol logójuk.
riana

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTéma: Re: Örző-védők vagy magánhadsereg?   Kedd. Márc. 12, 2013 11:09 am

cogitoergosum

Hozzászólások száma : 155

TémanyitásTéma: Re: Örző-védők vagy magánhadsereg?   Kedd. Márc. 12, 2013 12:01 pm

Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Örző-védők vagy magánhadsereg?   Szer. Márc. 13, 2013 7:27 am

Örző, védő? Kiket/Miket őriznek és védenek?
Open-eyed

Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTéma: Re: Örző-védők vagy magánhadsereg?   Szer. Márc. 13, 2013 7:56 am

Lehet találni számos érdekes és számos elég érdektelennek tűnő logót is.
Még kimaradt magyar logók, amiken van némi érdekesség. Sok más cégnek szemektől és piramisoktól mentes a logójuk.

Érdekességképp néhány külföldi security cég logója, remélem nem haragszol miattuk PPP. mosoly

Ez nem őrzővédő logó, de nem tudtam hova tudnám kitenni és most találtam, csupán érdekes a hasonlóság.
Alucard

Hozzászólások száma : 48

TémanyitásTéma: Re: Örző-védők vagy magánhadsereg?   Csüt. Márc. 14, 2013 2:35 am

Orser002

Hozzászólások száma : 92

TémanyitásTéma: Re: Örző-védők vagy magánhadsereg?   Hétf. Márc. 25, 2013 4:14 am

Már számos helyen (pl Drábik szájából) hallottam a kifejezést, hogy "magánhadsereg".

Kérdés: tényleg elképzelhetőnek tartjátok, hogy a biztonsági őröket magán vagy politikai célra mozgósítani lehet?

Ha igen légyszi' magyarázzátok már el hogyan, mert én nem tudom elképzelni?
LesPaul

Hozzászólások száma : 22

TémanyitásTéma: Re: Örző-védők vagy magánhadsereg?   Hétf. Márc. 25, 2013 4:49 am

Szerintem örző-védő cégeknél nem kell ennyire komolyan venni a szemet, mint szimbólumot. A feladatuk pont a megfigyelés / hasonlók, amihez egyértelműen jön a szem ábrázolás... Valamennyire jártas vagyok a témában, voltak kisebb-nagyobb munkáim cégek arculatának / weboldalának tervezésével. Legtöbbször szabad kezet kaptam, (nyilván korlátozva azért voltam) nagyon ritkán volt egy konkrét elképzelés a logót illetően.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Örző-védők vagy magánhadsereg?   

Örző-védők vagy magánhadsereg?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?
» Hazukage Inu(újra)
» Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)
» Korotsuki Kazeno
» Vendégszoba